Warszawa działa! – 6 zbiórek w 2 tygodnie

6 zbiórek podpisów w ciągu dwóch tygodni zorganizowała komórka warszawska. Koniec zbiórki zbliża się wielkimi krokami, chcemy więc dobrze wykorzystać pozostały czas.

6 zbiórek podpisów w ciągu dwóch tygodni zorganizowała komórka warszawska. Koniec zbiórki zbliża się wielkimi krokami, chcemy więc dobrze wykorzystać pozostały czas.
Nasza stała obecność w tak ruchliwym miejscu jak „patelnia” ciagle porusza przechodniów. Zbieramy podpisy od niemal trzech miesięcy, jednak nadal znajdują się osoby zaskoczone tym, że stajemy w przestrzeni publicznej z tak jasnym i konkretnym przekazem. Interesujące, że są to często osoby zniesmaczone lub oburzone samym plakatem, a jednocześnie nie mające nic przeciwko temu, co ten plakat przedstawia.
Jednak głosy oburzenia czy też sprzeciwu to tylko drobny ułamek tego, z czym stykamy się pokazując prawdę o okrucieństwie zabijania dzieci. Moc życzliwości i podziękowania za to, że pokazujemy jak wygląda aborcja, że zbieramy podpisy pod projektem, który powstrzyma rzeź niewinnych dzieci – zdarzają się o wiele częściej.
Większość podpisujących się to osoby młode. Często podchodzą do nas rodzice z dziećmi, którzy podpisują się i jednocześnie tłumaczą swoim pociechom jakim złem jest pokazane na bannerze mordowanie dzieci. Kilkulatki doskonale rozumieją coś, co umyka wielu dorosłym, nawet wykształconym ludziom: dzieci się nie zabija.

Przypominamy wszystkim zbierającym, aby przesłali zebrane podpisy do 26 czerwca. Będziemy również wdzięczni za policzenie nadesłanych nam podpisów.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Agnieszka Kocimska – koordynator warszawskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN