Szukaj
Close this search box.

W Wirginii chcą aborcji w trakcie porodu.

Po tym jak stan Nowy Jork zalegalizował aborcję aż do porodu, z podobnymi projektami mają już do czynienia politycy w stanach Rhode Island, Nowy Meksyk i Wirginia. W tej ostatniej proponowany jest projekt, który zezwalałby na aborcję również w trakcie porodu!

Demokratka Kathy Tran tak przedstawia projekt. Przepytuje ją republikanin Todd Gilbert:

„- Czy w sytuacji gdy zaczyna się poród, gdy kobieta odczuwa, że za chwilę będzie rodzić, wciąż mogłaby poprosić o aborcję?

-To byłaby decyzja lekarzy i kobiety.

-Rozumiem, ale pytam o to czy Pani ustawa na to zezwala

-Tak, moja ustawa by na to pozwoliła.”

Przykład stanu Nowy Jork, który zalegalizował aborcję aż do porodu zachęcił innych polityków, do występowania z coraz śmielszymi pomysłami na mordowanie dzieci. W Wirginii można już wprost proponować dzieciobójstwo noworodków. Być może nawet takie prawo wkrótce wejdzie w życie. Warto więc cały czas przypominać sobie, że wszystko zaczęło się od sloganów o „legalnej-bezpiecznej” aborcji, czy „pomocy” kobietom w trudnej sytuacji. Potem była legalizacja dzieciobójstwa do 3-go, 6-go, a następnie już 9-go miesiąca ciąży. Teraz legalne ma być morderstwo noworodków, a wkrótce pewnie ludzi starszych, chorych aby wreszcie dosięgnąć każdego człowieka.

Źródło: https://www.nationalreview.com/corner/virginia-bill-would-legalize-abortion-up-to-birth/

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN