Szukaj
Close this search box.

W Wielkiej Brytanii jak w Auschwitz?

czaszka but wojskowyMedia w Wielkiej Brytanii i w innych krajach, zostały poruszone informacją, że szpitale brytyjskie spalają ciała abortowanych dzieci, w piecach centralnego ogrzewania. Wiadomość jest rzeczywiście wstrząsająca, pokazuje bowiem, że ludzkie ciała są w szpitalach traktowane jak śmieci. Brytyjski Wiceminister Zdrowia, Dan Poulter zapewnia, że władze dołożą wszelkich starań, by szpitale działały w "odpowiedni sposób". Odpowiedni, to znaczy jaki?

czaszka but wojskowyMedia w Wielkiej Brytanii i w innych krajach, zostały poruszone informacją, że szpitale brytyjskie spalają ciała abortowanych dzieci, w piecach centralnego ogrzewania. Wiadomość jest rzeczywiście wstrząsająca, pokazuje bowiem, że ludzkie ciała są w szpitalach traktowane jak śmieci. Brytyjski Wiceminister Zdrowia, Dan Poulter zapewnia, że władze dołożą wszelkich starań, by szpitale działały w „odpowiedni sposób”. Odpowiedni, to znaczy jaki? Czy ciała dzieci będą traktowane z szacunkiem? Ale przecież chwile wcześniej, te dzieci, jeszcze żywe, były mordowane w łonach matek. Żywe były traktowane z najgłębszą pogardą, martwe będą otoczone szacunkiem?

Ta historia pokazuje hipokryzję zarówno brytyjskich urzędników, jak i mediów, którym nie przeszkadza to, że dzieci są z premedytacją zabijane, a wstrząsa nimi fakt, że zwłoki są traktowane nieodpowiednio. Wyobraźmy sobie taką sytuację: brytyjskie media odkrywają, że w Auschwitz, ciała zmarłych więźniów są traktowane niewłaściwie – palone w krematoriach, wrzucane do dołów, zasypywane wapnem. W informacji nie pojawia się żaden protest wobec faktu, że więźniowie są bestialsko mordowani. Taka sytuacja wydaje się absurdalna, niemożliwa do zrozumienia. A to właśnie dzieje się na naszych oczach. Brytyjskie media protestują przeciw spalaniu zwłok, a nie obchodzą ich masowe morderstwa. Akceptacja aborcji bierze się z hipokryzji, a prowadzi do schizofrenii.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN