Stop zabijaniu dzieci w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu – relacja z pikiety

Pikieta USK Wroc-aw31 października odbyła się pierwsza pikieta przed Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Spotkaliśmy się w godzinach popołudniowych od 16:30 do 18.00. W tym szpitalu od 2009 do stycznia 2014 roku zabito 167 dzieci, co sprawia, że przoduje on w wykonywaniu aborcji na Dolnym Śląsku.

Pikieta USK Wroc-aw31 października odbyła się pierwsza pikieta przed Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Spotkaliśmy się w godzinach popołudniowych od 16:30 do 18.00. W tym szpitalu od 2009 do stycznia 2014 roku zabito 167 dzieci, co sprawia, że przoduje on w wykonywaniu aborcji na Dolnym Śląsku. Morduje się tu średnio troje dzieci miesięcznie! Dzięki fundacji Evangelium Vitae wszystkie niechciane dzieci z Wrocławskich szpitali mają swój spoczynek w kwaterze nr 79 na Cmentarzu Osobowickim. Nie są już palone wraz z innymi odpadami medycznymi.

Szpital mieści się przy ulicy Borowskiej, po południu bardzo zatłocznej. Stojący w korkach kierowcy mogli więc spokojnie przyjrzeć się plakatom. Budująca była reakcja trójki szkolnych dzieci, które wskazując na baner, usilnie dopytywały się mamy: co to jest? co to jest? Dzieci nie rozumieją jak można zabijać inne dzieci.

My też tego nie rozumiemy.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN