Szukaj
Close this search box.

W TVN-ie dobra zmiana! Życie zaczyna się od zapłodnienia

Czyżby w stacji TVN zaczęły się zmiany? Czy też był to wypadek przy pracy, za który twórcy zaraz przeproszą, posypując głowę popiołem?

TVN to stacja, która chętnie promuje proaborcyjne postawy oraz proaborcyjnych dziennikarzy i celebrytów. Powtarza, słowami lekarzy, mity na temat naszych zdjęć – że są one fałszywe, przestarzałe albo też nie są to zdjęcia z aborcji. To również ta stacja nakręciła reportaż o metodach działań naszej fundacji, starając się przedstawić je w złym świetle.

Tym większe było zdziwienie, gdy oglądający jeden z grudniowych odcinków teleturnieju „Milionerzy”, ujrzeli pytanie: „Ułóż okresy życia człowieka, zaczynając od ZAPŁODNIENIA: okres zarodkowy, niemowlęcy, dojrzewania, dojrzałości. Jest to pytanie pod względem biologicznym i medycznym całkowicie poprawne, gdyż istotnie życie człowieka zaczyna się od chwili zapłodnienia, potem zaś następują różne okresy jego życia. „Rozwój człowieka rozpoczyna się od zapłodnienia, czyli od połączenia się plemnika mężczyzny i owocytu kobiety oraz powstania nowego organizmu, zygoty.” możemy przeczytać choćby w podręczniku „Embriologia lekarska”.

Czyżby w stacji TVN zaczęły się zmiany? Czy też był to wypadek przy pracy, za który twórcy zaraz przeproszą, posypując głowę popiołem? Póki co, przykre jest, że na tym kanale na najwyższym poziomie stoją nie wieczorne Fakty lub programy publicystyczne, a teleturniej.

Źródło:

https://m.facebook.com/templumchristi/photos/a.324482867653774/1626161847485863/?type=3&source=57


Zachęcamy do podpisania petycji do Prezes Trybunału Konstytucyjnego o natychmiastowe rozpatrzenie wniosku i zagwarantowanie prawa do życia dla wszystkich chorych dzieci w Polsce:

Wezwij Trybunał do obrony chorych dzieci

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN