W toruńskich Empikach pochowali plakaty z Darskim i Czubaszek

Zdjecia 10 01 2013 004   resizeW środę odbyła się druga pikieta pod toruńskim Empikiem. Tym razem późnym popołudniem na starówce. Tak jak się spodziewaliśmy, przyszło więcej chętnych, niż  w ostatnią niedzielę pod Centrum Handlowym Copernicus. Pomagali w rozdawaniu ulotek, włączając się skutecznie w akcję informacyjną Fundacji Pro - Prawo do Życia.

Zdjecia 10 01 2013 004   resizeW środę odbyła się druga pikieta pod toruńskim Empikiem. Tym razem późnym popołudniem na starówce. Tak jak się spodziewaliśmy, przyszło więcej chętnych, niż  w ostatnią niedzielę pod Centrum Handlowym Copernicus. Pomagali w rozdawaniu ulotek, włączając się skutecznie w akcję informacyjną Fundacji Pro – Prawo do Życia. Bardzo ucieszył nas fakt, że na głównych ekspozycjach sieci handlowej Empik, nie widzieliśmy już dużych plakatów z Marią Czubaszek oraz z Adamem Darskim. Zostały jedynie dwa, niewielkich rozmiarów, mało widoczne “mini-plakaciki”, umiejscowione między regałami sklepu. Mamy nadzieję, że Empik zrozumie, że nie powinno się robić reklam zatrudniając w tym celu celebrytów reprezentujących proaborcyjne oraz bluźniercze postawy. To co wyróżniało to wydarzenie to duża sympatia mijających nas ludzi. W pamięci zachowamy w szczególności jedną młodą kobietę, która w szczerości wyznała, że w prenatalnym okresie swojego życia, była zagrożona aborcją, gdyż w tym czasie stanowiła tak zwaną “ciążę ryzykowną” i znajomi jej mamy doradzali wykonanie aborcji. Jej zapewnienie, że wykonujemy bardzo dobrą pracę pikietując Empik, doda nam z pewnością dużo sił na kolejne spotkania pod toruńskimi placówkami tej sieci handlowej.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN