Szukaj
Close this search box.

W Stanach Zjednoczonych również na ulicę wyjechały samochody antyaborcyjne

Minęło już sporo czasu, odkąd na polskich ulicach pojawiły się pierwsze samochody, ukazujące prawdę o aborcji i seksedukacji. Aktualnie podobna akcja ma miejsce w USA i prowadzi ją organizacja Live Action.

Samochody z plakatami antyaborcyjnymi pomagają promować akcję „Justice For The Five”. „Wychodzimy na ulice, aby żądać #JusticeForTheFive. Nasze ciężarówki jeżdżą po całym Waszyngtonie, parkując między innymi przed biurem burmistrz Elizabeth Bowser, koronera sądowego, a także przed stacjami informacyjnymi. Żądamy właściwego śledztwa, autopsji i godnego pochówku” – widnieje informacja w mediach społecznościowych Live Action.

Akcja ma związek z pozyskaniem z kliniki aborcyjnej przez członków Live Action abortowanych dzieci, które były wystarczająco duże, aby przeżyć poza ciałem kobiety. Mogły być więc urodzone, a nie zamordowane. Rodzi to podejrzenie poważnych prawnych naruszeń ośrodka aborcyjnego.

Mimo że prawo aborcyjne zezwala tam na zabijanie w tak wielu przypadkach, kliniki aborcyjne wciąż nie przejmują się granicami prawnymi. Nic dziwnego – jak widać, niewiele im za to grozi.

Źródło i zdjęcie: https://www.liveaction.org/…

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN