Szukaj
Close this search box.

„W przedszkolach nie ma edukacji seksualnej”. Demaskujemy kłamstwa Rafała Trzaskowskiego!

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wydał oświadczenie na temat standardów WHO dotyczących edukacji seksualnej, które zamierza wprowadzić do warszawskich szkół (poprzez kartę LGBT+). Nie ma wątpliwości, że broni on wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia. Przyjrzyjmy się tej obronie.

W jednym z punktów oświadczenia prezydenta możemy przeczytać:

Nie ma kraju na świecie, w którym na etapie żłobków i przedszkoli do zajęć byłaby wprowadzona edukacja seksualna w jakiejkolwiek formie i nie jest to planowane w Warszawie”.

W innym punkcie Rafał Trzaskowski napisał: „Przykładem manipulacji jest twierdzenie, że standardy namawiają dzieci w wieku 0-4 lata do „zabawy w lekarza”, choć w standardach wyraźnie napisane jest, że chodzi o to, jak uczyć dziecko, gdzie stawiać granice tego rodzaju zabaw z rówieśnikami.

W oryginale brzmi to jednak zupełnie inaczej: „naucz dziecko wyrażania własnych potrzeb, życzeń i granic, na przykład w kontekście zabawy w lekarza”. (Standardy edukacji seksualnej w Europie, s. 38). Widać wyraźnie, że to Rafał Trzaskowski manipuluje.

Zbadajmy pierwszą tezę polityka PO, który twierdzi, że „nigdzie na świecie” nie jest prowadzona edukacja seksualna w przedszkolach.

Zajrzyjmy do Szwajcarii i zobaczmy, co dzieje się podczas obowiązkowej(!) edukacji seksualnej organizowanej w tamtejszych przedszkolach.

Podczas zajęć dzieci zaznaczają na rysunkach ludzkiego ciała miejsca, gdzie lubią być dotykane, a jedną z zabaw jest gra w króla. Dziecko zakłada na głowę papierową koronę i decyduje, jak blisko może się do niego zbliżyć kolega lub koleżanka i gdzie go dotykać. Już kilka lat temu do przedszkoli w Bazylei trafiły tzw. seksboxy, w których znajdują się drewniane penisy i pluszowe waginy. Takimi gadżetami erotycznymi są uświadamiane tamtejsze kilkulatki.

Gabriele Kuby w swoich książkach wydanych w Polsce opisuje podobne praktyki w przedszkolach niemieckich.

Obowiązkową edukację seksualną dla przedszkoli w 2020 roku zacznie organizować również Wielka Brytania.

Co proponują Standardy edukacji seksualnej w Europie dzieciom ze szkół podstawowych?

Rafał Trzaskowski stwierdził również, że zamierza wprowadzać edukację seksualną wg WHO do szkół podstawowych. Przyjrzyjmy się zatem standardom dla tej grupy wiekowej.

„Przekaż (dziecku w wieku 6-9 lat) informacje na temat zadowolenia i przyjemności z dotykania własnego ciała i pozytywnego wpływu seksualności na zdrowie i dobre samopoczucie”.

„Przekaż (dziecku w wieku 9-12 lat) informacje na temat pierwszych doświadczeń seksualnych, orientacji płciowej i różnorodnych zachowań seksualnych młodych ludzi”.

Właśnie według tych wytycznych mają być uczone dzieci we wszystkich warszawskich szkołach.

Więcej o deprawacyjnej edukacji seksualnej wg standardów WHO w państwach zachodnich można przeczytać w poradniku pod tytułem „Jak powstrzymać pedofila”. Można go pobrać ze strony stoppedofilii.pl

źródła:
https://polskatimes.pl/…przedszkolakow/ar/407957
https://nczas.com/…zmiennoplciowosci/
https://wpolityce.pl/…lgbt
https://www.telem1.ch/…obligatorisch-133307212

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN