W Polsce można zabijać dzieci do ostatniego dnia ciąży! Musimy to zmienić!

Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, więc prawa ludzkie powinny przysługiwać każdemu od momentu poczęcia. Celem projektu „Stop aborcji” jest zapewnienie każdemu człowiekowi prawa do życia. Chcemy chronić życie dzieci przed narodzeniem w takim samym stopniu i w taki sam sposób, jak chronione jest życie wszystkich innych ludzi.

Wadliwe zapisy w kodeksie karnym powodują, że zabijanie małych ludzi jest praktycznie bezkarne. Aborcjoniści chwalą się tysiącami zamordowanych dzieci. Prokuratura i policja niewiele robią. Mordercy są bezkarni. Aby to zmienić potrzebna jest zmiana prawa na takie, które sprawi, że zabijanie dzieci będzie karane. Zabijanie nie może być bezkarne.

Proponowane zmiany w kodeksie karnym zapewniają wszystkim ludziom, również najmniejszym, prawną ochronę życia, zgodnie z art. 38 Konstytucji. Mafia aborcyjna podnosi wielki krzyk przeciw temu projektowi. Nie dziwimy się. Sprzedawcy śmierci, czyli osoby, które zarabiają wielkie pieniądze na pośrednictwie w zakupie środków aborcyjnych chwalą się w masowych mediach swoją bezkarnością. Życiem za ich zarobki płacą nienarodzone dzieci, spuszczane w toaletach, wyrzucane na śmietnik w plastikowych workach i zakopywane w kartonach pod ziemią. Projekt „Stop aborcji” ma powstrzymać bezkarność bezwzględnych zabójców. Ma sprawić, że możliwe będzie karanie winnych.

Bywają sytuacje, że matka jest nakłaniana, czy wręcz zmuszana do aborcji przez otoczenie. W takich przypadkach projekt pozwala sądowi na nadzwyczajne złagodzenie kary, aż do odstąpienia od jej wymierzenia.

Nie możemy się zgodzić na bezkarność mafii aborcyjnych. Prawo ma bronić niewinnych, a nie morderców.

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN