W Pabianicach dołączają nowi wolontariusze!

Dn. 6 października o godz. 15:00 został przeprowadzony kolejny kurs proliferski w Pabianicach. Dzięki czemu komórka Pabianice powiększyła się o nowych wolontariuszy. Młodzi ludzie, którzy chcą działać na rzecz Fundacji Pro, są w pełni świadomi, że w polskich szpitalach zabija się niewinne dzieci i w związku z tym nie można milczeć

Dn. 6 października o godz. 15:00 został przeprowadzony kolejny kurs proliferski w Pabianicach. Dzięki czemu komórka Pabianice powiększyła się o nowych wolontariuszy.

Młodzi ludzie, którzy chcą działać na rzecz Fundacji Pro, są w pełni świadomi, że w polskich szpitalach zabija się niewinne dzieci i w związku z tym nie można milczeć. Wolontariusze na kursie dowiedzieli się między innymi, jak organizować pikiety i wystawy antyaborcyjne.

Obywatelski projekt Stop Aborcji został wyrzucony do kosza. Dlatego też młodzi proliferzy w Pabianicach będą dalej pikietować przeciw prawu do aborcji – prawu do dokonywania rzezi dokonywanej na dzieciach.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i silną motywację do działań na rzecz obrony życia poczętego. Cieszę się, że jesteście!

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia; woj. łódzkie[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN