Szukaj
Close this search box.

W Montrealu zabito dziecko w terminie porodu!

2 lutego 2023 roku w szpitalu Sacred Heart w Montrealu zabito dziecko w 38 tygodniu ciąży, czyli w terminie porodu! Wcześniej placówka poinformowała lokalnych prolajferów, iż na specjalnym spotkaniu personelu medycznego ustalono, że dziecku trzeba będzie podać uśmiercający zastrzyk zanim dojdzie do porodu, aby nie płakało, kiedy opuści ciało matki. Część personelu odmówiła udziału w procedurze zabicia dziecka. Jedna z pielęgniarek stwierdziła, że wszystkich smuci ta sytuacja, ale że matka ma przecież „prawo do aborcji”. W Kanadzie nie ma bowiem żadnych ograniczeń prawnych jeśli chodzi o zabijanie dzieci poprzez aborcję.

Im większe dziecko, tym więcej wysiłku potrzeba, by je zabić. Zabijanie dziecka w terminie porodu wymaga już procedur rodem z obozów koncentracyjnych, gdzie zabijano ludzi zastrzykiem w serce. Personel zapewne uczestniczył już w zabijaniu mniejszych dzieci, w przeciwnym bowiem razie nie byłby zdolny do morderstwa noworodka, ukrytego jeszcze w ciele matki.

Przykład tego zabitego dziecka pokazuje nam, jakim barbarzyństwem jest aborcja. Personel szpitala wydobył z ciała matki zwłoki noworodka, którego wcześniej zabił. Słodki malec, który miał rozświetlić czyjś świat był martwy. Zrobili to, bo jakieś stanowione prawo stwierdziło, że to jest w porządku. Czy patrząc na zamordowanego noworodka w jakichkolwiek okolicznościach czy sytuacji można stwierdzić, że to jest w porządku?

Jeśli tak, to oznacza, że już całkiem wyzuliśmy się z człowieczeństwa. W kim widzimy przyszłość? Kto jest większą nadzieją dla świata, jeśli nie małe dzieci? Aborcja jest koszmarem naszych czasów. Jeśli pozwolimy zabijać kogoś tylko ze względu na miejsce jego pobytu (jak w tym wypadku – w ciele matki), to czy nie pozabijamy się wkrótce wzajemnie?

Źródło: https://en.cqv.qc.ca/…martyr

Zapraszamy do obejrzenia specjalnego filmu nt. okrutnego zabójstwa w Montrealu:

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN