W Krakowie nie odpoczywamy!

Ten tydzień upłynął wolontariuszom Fundacji Pro w Krakowie pod znakiem wielu udanych akcji. Pikietowaliśmy pod Szpitalem Narutowicza i na Rynku Głównym, uczestniczyliśmy także w publicznym różańcu, podczas którego przechodziła parada równości.

Ten tydzień upłynął wolontariuszom Fundacji Pro w Krakowie pod znakiem wielu udanych akcji.

Pikietowaliśmy pod Szpitalem Narutowicza i na Rynku Głównym, uczestniczyliśmy również w publicznym różańcu, podczas którego przechodziła parada równości, a także zorganizowaliśmy zgromadzenie przy Wawelu w czasie procesji św. Stanisława.

Wszystkie te wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem i wywoływały, jak zawsze, różne reakcje. Zgłosiła się do nas pani, która chce działać w Fundacji na Pomorzu; rozmawialiśmy z grupą z Francji, która gratulowała nam akcji i mówiła, że jeśli zrobiliby u siebie podobną pikietę, to wszyscy poszliby siedzieć… Usłyszeliśmy też trudne świadectwo kobiety, która dokonała aborcji i od tamtej pory zmaga się z dużym cierpieniem.

Wszyscy wolontariusze biorący udział w tych wydarzeniach dali piękne świadectwo walki o życie poczętych dzieci, a jeden z nich zadebiutował w roli organizatora zgromadzenia publicznego.

Walczymy o ludzi – wszędzie, gdzie jesteśmy, upominamy się o życie tych najmniejszych dzieci, ale także o ich rodziców i tych, którzy dokonują aborcji. Aborcja niszczy ludzi, dlatego trzeba z nią walczyć odważnie i skutecznie. Zachęcam do dołączenia do naszych komórek jako wolontariusz!  Można to zrobić, wypełniając formularz na odpowiedniej stronie. 

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ania-trutowska.jpg[/author_image] [author_info]Koordynator Fundacji Pro-Prawo do Życia; Komórka Kraków[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN