Szukaj
Close this search box.

W Krakowie informują, jak zabijać dzieci poczęte! Relacja z kontrdemonstracji

W ubiegłą środę, 28 września zorganizowaliśmy pikietę w odpowiedzi na wydarzenie "strajku kobiet" z okazji tzw. dnia bezpiecznej aborcji.

Czymś wyjątkowo odrażającym jest takie „święto”. To tak jakby świętować „dzień bezpiecznego niewolnictwa” czy „dzień bezpiecznych tortur”. Te środowiska i te osoby świętują ludobójstwo. Jakby tego było mało… rozdają ulotki z dokładnym opisem, jak zabić dziecko w domu za pomocą nielegalnych pigułek.

To dzieje się dziś w Polsce. Na Zachodzie jest jeszcze gorzej… 30 000 ofiar mafii aborcyjnej w naszym kraju rocznie woła o sprawiedliwość i zadośćuczynienie. Niestety, jak dotąd oczekiwanie na reakcję rządzących i organów państwowych okazało się daremne. To my musimy wychodzić na ulicę, domagać się ukarania sprawców morderstw na niewinnych dzieciach oraz pokazywać ofiary aborcjonistek, z których kilka znanych jest z imienia i nazwiska.

Musimy apelować do sumień Polaków i obcokrajowców, by nie wierzyli w hasła o „równości”, „niezależności”, „wolnym wyborze”. Sprawiamy, że opadają maski, a prawda zwycięża nad kłamstwem. Sprzeciwiamy się reklamowaniu na naszych rynkach i placach sposobów na pozbycie się ludzi, których obecność jest niechciana i niewygodna, bo każdy człowiek ma prawo do życia i do miłości.

Wesprzyj nasze działania i dołącz do nas w Krakowie! Już 22 października odbędzie się kurs dla obrońców życia w naszym mieście – zgłoś się już dziś!

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN