W Krakowie informują, jak zabijać dzieci poczęte! Relacja z kontrdemonstracji

W ubiegłą środę, 28 września zorganizowaliśmy pikietę w odpowiedzi na wydarzenie "strajku kobiet" z okazji tzw. dnia bezpiecznej aborcji.

Czymś wyjątkowo odrażającym jest takie “święto”. To tak jakby świętować “dzień bezpiecznego niewolnictwa” czy “dzień bezpiecznych tortur”. Te środowiska i te osoby świętują ludobójstwo. Jakby tego było mało… rozdają ulotki z dokładnym opisem, jak zabić dziecko w domu za pomocą nielegalnych pigułek.

To dzieje się dziś w Polsce. Na Zachodzie jest jeszcze gorzej… 30 000 ofiar mafii aborcyjnej w naszym kraju rocznie woła o sprawiedliwość i zadośćuczynienie. Niestety, jak dotąd oczekiwanie na reakcję rządzących i organów państwowych okazało się daremne. To my musimy wychodzić na ulicę, domagać się ukarania sprawców morderstw na niewinnych dzieciach oraz pokazywać ofiary aborcjonistek, z których kilka znanych jest z imienia i nazwiska.

Musimy apelować do sumień Polaków i obcokrajowców, by nie wierzyli w hasła o “równości”, “niezależności”, “wolnym wyborze”. Sprawiamy, że opadają maski, a prawda zwycięża nad kłamstwem. Sprzeciwiamy się reklamowaniu na naszych rynkach i placach sposobów na pozbycie się ludzi, których obecność jest niechciana i niewygodna, bo każdy człowiek ma prawo do życia i do miłości.

Wesprzyj nasze działania i dołącz do nas w Krakowie! Już 22 października odbędzie się kurs dla obrońców życia w naszym mieście – zgłoś się już dziś!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN