W Hiszpanii panuje zmowa milczenia. W Polsce prawdę o aborcji głosimy na ulicach!

W Hiszpanii o prawdzie na temat mordowania dzieci się milczy! - stwierdziła Gador Joya, rzecznik hiszpańskiej organizacji Prawo do Życia. Jak się dziś okazuje, w tym kraju dokonuje się rocznie ponad 100 tysięcy zabójstw na nienarodzonych.

W Hiszpanii o prawdzie na temat mordowania dzieci się milczy! – stwierdziła Gador Joya, rzecznik hiszpańskiej organizacji Prawo do Życia. Jak się dziś okazuje, w tym kraju dokonuje się rocznie ponad 100 tysięcy zabójstw na nienarodzonych.

Powodem tak makabrycznej sytuacji jest zmowa milczenia polityków, a konkretnie Partii Ludowej. Program wyborczy partii przewidywał usunięcie proaborcyjnej ustawy, wprowadzonej w trakcie rządów Zapatero. Jednak po dojściu do władzy, Partia Ludowa ustawy nie usunęła, wprowadzając jedynie mało znaczące zmiany. Dziś obrońcy życia przełamują milczenie i żądają od tych, których wybrali, wywiązania się z obietnic.

W Polsce o problemie mordowania nienarodzonych nie milczymy. Prawdę głosimy na ulicach miast, pod szpitalami, w których odbywa się wciąż legalna w Polsce rzeź oraz w każdym możliwym miejscu. Nie ustajemy również w żądaniach zakazu aborcji.

Niestety, widać również istotne podobieństwa między nami, a Hiszpanią. My również mamy polityków, którzy mimo nacisków obrońców życia, zgłaszanych projektów i apeli, milczą. A przecież i nasza wiodąca partia miała w programie wyborczym ochronę życia. Czy 2018 rok przyniesie w końcu zmiany dla tych, którzy nie mają szansę się obronić?

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN