Szukaj
Close this search box.

W Berlinie powstaje pierwsze przedszkole LGBT!

Już w przyszłym roku jedna z niemieckich organizacji homoseksualnych planuje otworzyć przedszkole. To jednak nie wszystko. W zarządzie organizacji znajduje się Ruediger Lautmann, aktywista działający na rzecz legalizacji pedofilii.

Już teraz do przedszkola zapisanych jest 60 dzieci. Nadzór nad placówką sprawuje organizacja Schwulenberatung Berlin zajmująca się „poradnictwem gejowskim”. Jest ona finansowana i wspierana przez liczne państwowe instytucje, w tym niemieckie ministerstwo ds. rodziny (!).

Kim jest Ruediger Lautmann będący w zarządzie organizacji?

Ruediger Lautmann jest homoseksualistą, który w 2005 roku wziął „ślub” ze swoim partnerem. Lautmann od kilkudziesięciu lat znany jest również z publicznych działań na rzecz legalizacji pedofilii. Już w 1979 roku domagał się usunięcia z niemieckiego kodeksu karnego paragrafu kryminalizującego seks z dziećmi.

Jest także autorem książki pt. „Przyjemność z dzieckiem”. W swoich publikacjach Lautmann apelował, aby wyraźnie oddzielać wykorzystywanie seksualne dziecka od dobrowolnych kontaktów seksualnych dzieci z dorosłymi, które jego zdaniem mogą mieć pozytywny wpływ na najmłodszych.

W Polsce idzie to dokładnie w tym samym kierunku

Dlaczego musimy obserwować, co dzieje się w kwestii deprawacji dzieci w Niemczech i innych krajach Zachodu? Bo w Polsce zachodzi dokładnie ten sam proces, tyle tylko, że u nas antymoralna rewolucja nie poszła jeszcze tak daleko do przodu. Aby móc wykonać kolejne kroki, aktywiści LGBT i „edukatorzy seksualni” potrzebują jeszcze bardziej oswoić Polaków z deprawacją i rozmiękczyć sumienia naszego społeczeństwa.

Już teraz polscy seksedukatorzy zachęcają dzieci do eksperymentowania ze swoją orientacją seksualną i płciową. Deprawatorzy nie mają żadnej granicy, przy której się zatrzymają. Można się o tym przekonać czytają poradnik Fundacji Pro-Prawo do życia „Jak powstrzymać pedofila?”.

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN