W Bełchatowie pikietowaliśmy tuż przed ciszą wyborczą – relacja

W piątek 23.10.2015r. tuż przed ciszą wyborczą w Bełchatowie po południu działacze bełchatowskiej komórki Pro-Prawo do Życia, ONR Zelów i Pabianice przypomnieli, którzy z czołowych polityków poparli prawo do zabijania.

W piątek 23.10.2015r.  tuż przed ciszą wyborczą w Bełchatowie po południu działacze bełchatowskiej komórki Pro-Prawo do Życia, ONR Zelów i Pabianice przypomnieli, którzy z czołowych polityków poparli prawo do zabijania.

Pikietujący zadawali pytania: pani poseł Elżbieto Radziszewska – setki zabitych dzieci rocznie czy to dobry kompromis? Pani poseł Doroto Rutkowska – czy jeden człowiek ma prawo decydować o życiu drugiego człowieka? Pani premier Ewo Kopacz – czy zabijanie jest dobre nawet jeżeli jest zgodne z prawem?

W połowie trwania pikiety nastąpił przemarsz z Ronda Andersena w Bełchatowie na Plac Narutowicza. Tam aktywiści pozostali do końca czasu trwania zgromadzenia.

zdjęcie: Lena Krawczyk/www.proprawodozycia.pl

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – koordynator bełchatowskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN