W aborcyjnej grupie Kamila pyta o pigułki

Forum "Masz Wybór" to niejedyne miejsce, gdzie aborcjonistki opowiadają sobie, w jaki sposób można zabić swoje nienarodzone dziecko. Natalia Broniarczyk, Justyna Wydrzyńska i Karolina Więckiewicz, które wystąpiły w akcji "Aborcja jest ok", sygnowanej przez Gazetę Wyborczą i dodatek "Wysokie Obcasy", prowadzą takie forum również na facebooku.

W tej grupie 8 maja pojawił się post Kamili, prawdopodobnie z okolic Poznania. Pisze ona: “Hej! Złożyłam zamówienie z Women on Web. Do teraz płatność walutowa nie przeszła, więc obawiam się długiego czasu oczekiwania. Antykoncepcja mechaniczna zawiodła, nie pomogła 2 tyg temu Ella One… Czy ktoś ma możliwość pomóc mi w tym tygodniu na weekend zorganizować przywracające okres leki? Wiadomo że nikt nie lubi czekać, jednak później nie mam co z dzieckiem zrobić, a już teraz gorzej się czuję…“. – kobieta chce więc zabić swoje nienarodzone dziecko w weekend, tak żeby jego rodzeństwo nic nie wiedziało. Nie wiadomo, co z ojcem.

Dyskusja, póki co, toczyła się w temacie przelewu, jednak nie wiadomo czy w prywatnych wiadomościach nie oferowano kobiecie zabójczych tabletek. Trzeba działać szybko – dlatego screen z danymi (już nie zamazanymi) prawdopodobnie jeszcze dziś zostanie udostępniony Policji i Prokuraturze.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN