Szukaj
Close this search box.

Uwięzić prawdę. Chiny i Bydgoszcz.

chinyCo ma wspólnego więzienie przez rząd chiński zagorzałego przeciwnika polityki jednego dziecka z sytuacją w Polsce? Ma i to bardzo wiele....

chinyCo ma wspólnego więzienie przez rząd chiński zagorzałego przeciwnika polityki jednego dziecka z sytuacją w Polsce? Ma i to bardzo wiele….

Niedawno świat obiegła wiadomość w sprawie Chen Guangcheng , który za ujawnienie przymusowych aborcji i sterylizacji dokonywanych w Chinach został skazany na 4 lata więzienia, a potem odsiadywał karę półtora roku w areszcie domowym. W tym czasie zarówno on sam i jego rodzina byli niesprawiedliwie traktowani. Chen uciekł z aresztu domowego i ukrył się w Ambasadzie Amerykańskiej, po czym na własne życzenie ją opuścił.

Jak widzimy w Chinach dochodzi do tuszowania faktów. Ludzie karani są za ujawnianie smutnej prawdy, ale jeszcze bardziej przeraża to, że zaczynamy obserwować przejawy nadużywania władzy również w Polsce .

Sprawa Chena, nie jest odosobniona. Okazuję się, że również w Bydgoszczy komuś zależy na tym aby ludziom zamknąć oczy na zło jakim jest aborcja. Prezydent tego miasta – Rafał Bruski zachowuję się podobnie jak robi to rząd chiński. Mimo umowy zawartej z Zarządem Dróg Miejskich w Bydgoszczy, nakazano funkcjonariuszom zarekwirowanie plakatów wystawy „Wybierz Życie” i to dwukrotnie, choć Fundacja Pro- prawo do życia poinformowała Prezydenta o skutkach prawnych!

Czy w wolnym kraju jakim jest Polska musimy obawiać się głoszenia prawdy? Czy prawda będzie więziona i niszczona, tak jak to było z wystawą „Wybierz życie” w Bydgoszczy? Prezydent tego miasta, uważa się za człowieka ponad prawem.

Jak powiedział Michaił Bułhakow: „Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy – nigdy.” To zdanie idealnie oddaje sens organizowania wystaw antyaborcyjnych. Widać władze Chin i Rafała Bruskiego prawda w oczy kole.

Kto daje takie prawo, aby chować szczerość a głosić kłamstwa? Warto stanąć w obronie wystawy i jej organizatorów, bo czyniąc to stajemy po stornie wiarygodności i faktów, które niezaprzeczalnie uświadamiają tych ludzi, którym poznać prawdę jeszcze nie zostało dane. Nie chcemy przecież żyć w ogłupionym społeczeństwie, gdzie bardziej niż prawdziwość liczy się zysk. Siedząc cicho, poddajemy się powoli reżimowi kłamstwa, któremu już niedaleko do reżimu chińskiego.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN