Szukaj
Close this search box.

Ustroński finał w walce o życie

Już po raz ostatni komórka Ustroń zorganizowała zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „Stop Aborcji”. Ostatnie miesiące wytężonej pracy dały znakomity wynik – ponad 300 podpisów z samego Ustronia! Już po raz ostatni komórka Ustroń zorganizowała zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „Stop Aborcji”. Ostatnie miesiące wytężonej pracy dały znakomity wynik – ponad 300 podpisów z samego Ustronia! Mimo tego, że ta górska miejscowość to rejon trudny, jeśli chodzi o poziom świadomości ludzi co do prawdy o aborcji, zauważa się pod tym względem pewną zmianę.

Już po raz ostatni komórka Ustroń zorganizowała zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „Stop Aborcji”. Ostatnie miesiące wytężonej pracy dały znakomity wynik – ponad 300 podpisów z samego Ustronia!

Mimo tego, że ta górska miejscowość to rejon trudny, jeśli chodzi o poziom świadomości ludzi co do prawdy o aborcji, zauważa się pod tym względem pewną zmianę.

Podczas ostatniej zbiórki, jaka miała miejsce 1 lipca, przechodnie zachowywali się w stosunku do wolontariuszy fundacyjnych bardzo spokojnie. Wiele osób podchodziło, spoglądało na plakat i wstrząśnięci tym, co widzą, decydowali się poprzeć projekt pozwalający narodzić się wszystkim poczętym dzieciom. Zważywszy na fakt, że mamy okres wakacyjny, nie tylko mieszkańcy Ustronia  mogli zobaczyć, jak rzeczywiście wygląda aborcja, przez niektórych nazywana „prawem wyboru”. Wielu turystów – nawet o tym nie wiedząc –  przyjechało nie tylko wypocząć, ale także zderzyć się z prawdą o zabijaniu bezbronnych dzieci. Po 2 godzinnej akcji zakończono zbiórkę z uśmiechami na twarzy. Szczególne podziękowania należą się komórce jastrzębskiej za pomoc w działaniu, jak również pewnej pani, która po ustrońskim kursie chce walczyć w obronie życia i przyszła na ostatnią akcję.

Po okresie wytężonej pracy, wspólnymi siłami z osobami, które deklarowały się zbierać podpisy wśród rodziny i znajomych, Ustroń wysłał do Sejmu RP swój mały wkład w batalię o każdego nienarodzonego człowieka – ponad 300 podpisów!

Co prawda, zbiórki się zakończyły, ale pikietowanie będzie miało ciąg dalszy, o czym już niebawem się dowiecie.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/05/zdjęcie.jpg[/author_image] [author_info]Agnieszka Jarczyk – Koordynator komórki Ustroń[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN