Ustawa wymuszająca morderstwa

konferencja2Aktorka Dominika Figurska i Kaja Godek podczas wtorkowej konferencji prasowej "Macierzyństwo rozwija, aborcja niszczy" opowiedziały o namawianiu na zabicie ich chorych dzieci, a także o odmawianiu czlowieczeństwa takim dzieciom, u których stwierdzono wadę genetyczną. Konferencja odbyła się w 40 rocznicę zalegalizowania w USA aborcji na życzenie oraz 20 lat po wprowadzeniu w Polsce ustawy delegalizującej aborcję na życzenie, ale pozwalającej zabijać chore dzieci.

konferencja2Aktorka Dominika Figurska i Kaja Godek podczas wtorkowej konferencji prasowej “Macierzyństwo rozwija, aborcja niszczy” opowiedziały o namawianiu na zabicie ich chorych dzieci, a także o odmawianiu czlowieczeństwa takim dzieciom, u których stwierdzono wadę genetyczną. Konferencja odbyła się w 40 rocznicę zalegalizowania w USA aborcji na życzenie oraz 20 lat po wprowadzeniu w Polsce ustawy delegalizującej aborcję na życzenie, ale pozwalającej zabijać chore dzieci.

Fundacja Pro-prawo do życia stara się pokazywać prawdę o aborcji, by uchronić kobiety przed stygmatyzacją ze strony tych, którzy nazywają ich dzieci “problemem”, czy “kariotypem męskim”. Za to jesteśmy ciągani po sądach. Wcześniej tego dnia odbyła się rozprawa sądowa, w której obwinioną jest Kinga Małecka-Prybyło, Członek Zarządu Fundacji. Mimo braku prokuratora i świadków, którzy zgłosili wcześniej skargę na policji na wystawę “Wybierz Życie” rozwieszoną na Ursynowie, sędzia sama postawiła się w roli oskarżyciela i przesłuchując Kingę Prybyło przez ponad pół godziny, próbowała podważyć jej stanowisko. Sprawa została odroczona do 5-tego marca 2013r.

{flike}
{vsig}galerie/konf_pras_figurska_22stycznia2013{/vsig}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN