Szukaj
Close this search box.

Ustawa wymuszająca morderstwa

konferencja2Aktorka Dominika Figurska i Kaja Godek podczas wtorkowej konferencji prasowej "Macierzyństwo rozwija, aborcja niszczy" opowiedziały o namawianiu na zabicie ich chorych dzieci, a także o odmawianiu czlowieczeństwa takim dzieciom, u których stwierdzono wadę genetyczną. Konferencja odbyła się w 40 rocznicę zalegalizowania w USA aborcji na życzenie oraz 20 lat po wprowadzeniu w Polsce ustawy delegalizującej aborcję na życzenie, ale pozwalającej zabijać chore dzieci.

konferencja2Aktorka Dominika Figurska i Kaja Godek podczas wtorkowej konferencji prasowej „Macierzyństwo rozwija, aborcja niszczy” opowiedziały o namawianiu na zabicie ich chorych dzieci, a także o odmawianiu czlowieczeństwa takim dzieciom, u których stwierdzono wadę genetyczną. Konferencja odbyła się w 40 rocznicę zalegalizowania w USA aborcji na życzenie oraz 20 lat po wprowadzeniu w Polsce ustawy delegalizującej aborcję na życzenie, ale pozwalającej zabijać chore dzieci.

Fundacja Pro-prawo do życia stara się pokazywać prawdę o aborcji, by uchronić kobiety przed stygmatyzacją ze strony tych, którzy nazywają ich dzieci „problemem”, czy „kariotypem męskim”. Za to jesteśmy ciągani po sądach. Wcześniej tego dnia odbyła się rozprawa sądowa, w której obwinioną jest Kinga Małecka-Prybyło, Członek Zarządu Fundacji. Mimo braku prokuratora i świadków, którzy zgłosili wcześniej skargę na policji na wystawę „Wybierz Życie” rozwieszoną na Ursynowie, sędzia sama postawiła się w roli oskarżyciela i przesłuchując Kingę Prybyło przez ponad pół godziny, próbowała podważyć jej stanowisko. Sprawa została odroczona do 5-tego marca 2013r.

{flike}
{vsig}galerie/konf_pras_figurska_22stycznia2013{/vsig}

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN