Szukaj
Close this search box.

Ukraińskie dzieci zabite w Polsce

W ciągu roku wojny na Ukrainie zginęło 453 dzieci. 1814, czyli cztery razy tyle ukraińskich dzieci zabito w tym czasie w… Polsce w wyniku aborcji, do których rękę przyłożył tzw. Aborcyjny Dream Team.

Inwazja pomagierów aborcyjnych jest dla dzieci w łonach matek największym zagrożeniem. Instynkt macierzyński jest tak silny, że tylko zmasowana akcja otoczenia, w którym nie znajdzie się nikt, kto powie matce „dasz radę” jest w stanie skutecznie skłonić ją do zgody na zabicie dziecka. Jak bardzo potrzebowały wsparcia te Ukrainki! Jak wiele z nich musiało zostawić ojca dziecka po drugiej stronie granicy i nie miały nikogo, kto podałby im silne ramię! Zamiast tego pomagaczki aborcyjne zaproponowały im uczestniczenie w zbrodni. To właśnie miały im do zaoferowania: znalezienie miejsca, osoby czy pigułek, które zabiją.

Nie bez powodu aborcja jest główną przyczyną śmiertelności na świecie. Przedstawia się ją jako coś łatwiejszego, czy też nawet wyczekanego przez kobiety. Matce w kryzysie często trudno przedrzeć się przez taką presję. Właśnie przez to co roku giną dziesiątki milionów dzieci, a każde z nich jest przecież unikatowym człowiekiem.

Jeśli i Ty jesteś osobą w potrzebie wejdź na ocalone.org. Tam uzyskasz prawdziwe wsparcie.

Źródła:
rp.pl/konflikty-zbrojne/(…)
facebook.com/aborcyjnydreamteam/posts/(…)

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN