Ukradziono zdjęcie Hitlera z wystawy Wybierz Życie

pocieta wystawaDziś „ofiarą" aborcyjnych wandali nie stała się cała wystawa a jedynie plakat przedstawiający zdjęcie Adolfa Hitlera, zestawiony ze zwłokami zamordowanego dziecka nienarodzonego. Na warszawskim Ursynowie podobiznę totalitarnego dyktatora wycięto z plakatu nożem i ukradziono.

pocieta wystawaDziś „ofiarą” aborcyjnych wandali nie stała się cała wystawa a jedynie plakat przedstawiający zdjęcie Adolfa Hitlera, zestawiony ze zwłokami zamordowanego dziecka nienarodzonego. Na warszawskim Ursynowie podobiznę totalitarnego dyktatora wycięto z plakatu nożem i ukradziono.

Plakaty przedstawiające prawdę na temat aborcji są regularnie dewastowane w całej Polsce. Wystawa na warszawskim Ursynowie już dwukrotnie była niszczona przez „nieznanych sprawców”. Za każdym razem szybko wracała na swoje miejsce dzięki naprawom dokonanym siłami członków i sympatyków Fundacji Pro – prawo do życia.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN