Homoseksualiści uczą dziennikarzy „Onetu” jak pisać i mówić o LGBT

Homoseksualiści uczą dziennikarzy „Onetu” jak pisać i mówić o LGBT

Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii prowadziło szkolenia dla pracowników „Onetu”. Portal nie chce komentować sprawy, ale tęczowa organizacja mówi wprost, że takie zajęcia się odbyły. Czego dotyczyły?
PIT Online z PITax.pl dostępny jest dzięki współpracy z IWOP

Stowarzyszenie przeprowadziło warsztaty dla dziennikarzy i dziennikarek Onet.pl dotyczące języka służącego opisowi społeczność LGBTQI, tj. lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych, queer i interpłciowych” – powiedziała portalowi TVP Info Cecylia Jakubczak, kierowniczka zespołu komunikacyjnego stowarzyszenia. „W ramach warsztatów poruszone zostały zagadnienia dotyczące języka służącego opisowi zagadnień związanych z orientacją psychoseksualną i tożsamością płciową. Udział w warsztatach nie był obowiązkowy. Warsztaty prowadzone przez KPH miały na celu przekazanie wiedzy z zakresu języka służącego opisowi społeczności osób LGBTQI i jej problemów tak, aby unikać pojęć dyskryminacyjnych” – dodała Cecylia Jakubczak.

Lobby homoseksualne chce narzucić dziennikarzom, a w dalszej kolejności społeczeństwu język, a co za tym idzie absurdy tęczowej ideologii. Doskonale było to widać, kiedy media opisywały przypadek Michała Sz. ps. „Margot”, chuligana, który pobił wolontariusza fundacji Pro-Prawo do Życia. Lewicowe media bez zająknięcia opowiadały o „niebinarnej aktywistce (czyli takiej, która nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną, ale jednak trochę bardziej kobietą) i o tym, że ma partnerkę i partnera, który w rzeczywistości jest kobietą, która czuje się mężczyzną (ale też niezupełnie, bo jest niebinarna).

Można się z tego śmiać, ale w krajach zachodnich negowanie tego jest karane jako mowa nienawiści. W Polsce chcą wprowadzić to samo. Takie szkolenia to jeden z etapów.

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Zobacz także: