Szukaj
Close this search box.

Homoseksualiści uczą dziennikarzy „Onetu” jak pisać i mówić o LGBT

Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii prowadziło szkolenia dla pracowników „Onetu”. Portal nie chce komentować sprawy, ale tęczowa organizacja mówi wprost, że takie zajęcia się odbyły. Czego dotyczyły?

Stowarzyszenie przeprowadziło warsztaty dla dziennikarzy i dziennikarek Onet.pl dotyczące języka służącego opisowi społeczność LGBTQI, tj. lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych, queer i interpłciowych” – powiedziała portalowi TVP Info Cecylia Jakubczak, kierowniczka zespołu komunikacyjnego stowarzyszenia. „W ramach warsztatów poruszone zostały zagadnienia dotyczące języka służącego opisowi zagadnień związanych z orientacją psychoseksualną i tożsamością płciową. Udział w warsztatach nie był obowiązkowy. Warsztaty prowadzone przez KPH miały na celu przekazanie wiedzy z zakresu języka służącego opisowi społeczności osób LGBTQI i jej problemów tak, aby unikać pojęć dyskryminacyjnych” – dodała Cecylia Jakubczak.

Lobby homoseksualne chce narzucić dziennikarzom, a w dalszej kolejności społeczeństwu język, a co za tym idzie absurdy tęczowej ideologii. Doskonale było to widać, kiedy media opisywały przypadek Michała Sz. ps. „Margot”, chuligana, który pobił wolontariusza fundacji Pro-Prawo do Życia. Lewicowe media bez zająknięcia opowiadały o „niebinarnej aktywistce (czyli takiej, która nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną, ale jednak trochę bardziej kobietą) i o tym, że ma partnerkę i partnera, który w rzeczywistości jest kobietą, która czuje się mężczyzną (ale też niezupełnie, bo jest niebinarna).

Można się z tego śmiać, ale w krajach zachodnich negowanie tego jest karane jako mowa nienawiści. W Polsce chcą wprowadzić to samo. Takie szkolenia to jeden z etapów.

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN