Tu chodzi o człowieczeństwo! Tu chodzi o ŻYCIE!

Takie hasło przyświeca wydarzeniu on-line zaplanowanemu na dzień 10 października br. przez Ogólnopolski Strajk Kobiet i Bydgoski Strajk Kobiet. Można by pomyśleć: panie i panowie spod znaku błyskawicy właśnie się opamiętali i zawracają z piekielnego szlaku naznaczonego krwią niewinnych dzieci. Nic bardziej mylnego!

Środowiska afirmujące masowe i nieskrępowane zabijanie najmłodszych dzieci udają troskę o człowieczeństwo i o życie ludzkie. Perfidna obłuda, która już nie mieści się w żadnej skali. Mentalność z piekła rodem, bynajmniej nie przenośni.

Sami sataniści oficjalnie zadeklarowali poparcie dla Strajku Kobiet. Jeśli ktoś jeszcze ma złudzenia, że ruch ten w jakikolwiek sposób służy dobru kobiet i utożsamianie się z nim jest bezpieczne może bardzo boleśnie się rozczarować, oby nie było za późno na zawrócenie ze szlaku wiodącego ku zatraceniu.

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN