Transseksualista wchodzi do polskich przedszkoli

Zajęcia antydyskryminacyjne, lekcje dot. przeciwdziałania HIV a nawet warsztaty z pierwszej pomocy. Między innymi w ten sposób do szkół i przedszkoli podstępnie wchodzi ideologia LGBT.

Mężczyzna nazywający siebie Anna Szymkowiak działa w Poznaniu, gdzie jak sam przyznaje, przeszkolił z pierwszej pomocy już kilka tysięcy dzieci, m.in. w przedszkolach. Jest on również w zarządzie jednej z fundacji LGBT. Czego oprócz pierwszej pomocy uczy kilkuletnie maluchy?

Kiedy wymieniam różne grupy: seniorzy, niepełnosprawni, to mówię także o osobach nieheteronormatywnych. (…)Dzieci zadają pytania i to jest zupełnie naturalne: “Dlaczego pani ma włosy jak pani, a głos, jak pan?”. Odpowiadam, że taka po prostu jestem i temat zamykam, ale daję też sygnał, że gdyby ktoś chciał porozmawiać na ten temat, to jestem na to otwarta, ale nie tu i teraz, bo tutaj uczymy się pierwszej pomocy. (….)Napisałam projekt, który zakłada właśnie naukę pierwszej pomocy i jednoczesne przeciwdziałanie wykluczeniu.” – w ten sposób mówi o zajęciach transseksualista.

Właśnie dlatego rodzice powinni koniecznie dowiadywać się, jaki jest program zajęć dodatkowych, na jakie posyłają swoje pociechy oraz kto je prowadzi. Jak widać zaskoczenie może być duże…

Źródło: https://kresy.pl/…pomocy/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN