Szukaj
Close this search box.

Transfuzja: Okaleczanie dzieci powoduje wyższą jakość życia

Na stronie fundacji Transfuzja możemy znaleźć wezwanie do okaleczania dzieci poprzez podawanie im od wczesnych lat hormonów, co doprowadzi do trwałego zniekształcenia i zeszpecenia ciała oraz uszkodzenia funkcji płodzenia. Są to przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, określone w art. 155 §1 i zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Fundacja Transfuzja zdaje się jednak nie mieć żadnych skrupułów w nawoływaniu do nich.

Nie bez powodu kodeks karny tak surowo każe tych, którzy pragnąc usprawiedliwić wszelkie dewiacje doprowadzają do trwałych tragedii innych osób, a dzieci są tu najlepszym celem. Czy dziewczynka, której wydaje się, że rodzice kochają bardziej brata, bo jest chłopcem nie będzie uważała, że bycie chłopcem jest lepsze? I czy rozwiązaniem dla niej będzie podanie jej hormonów, po których urosną jej duże stopy, broda, wykształci męska szczęka? Kim będzie ta poraniona dziewczyna? Leczenie się z poczucia niższości polega w tym wypadku na pokochaniu siebie, swojej kobiecości. Jak miałaby jednak tak zrobić, jeśli patrząc w lustro będzie widziała twarz mężczyzny o grubym głosie?

Fundacja Transfuzja mami jednak innych obietnicą jakoby: „wspomnienia, dorastanie, wygląd i jakość życia są o wiele bardziej zadowalające, niż u osób, które zaczynały żyć w odczuwalnej płci jako osoby dorosłe. Wczesne przejście to po prostu mniej cierpień i więcej radości!” Jak widać na powyższym przykładzie jest oczywiście zupełnie na odwrót. Fundacja Transfuzja ma jednak na celu takie zakłamanie rzeczywistości, które doprowadzi do uchylenia paragrafu broniącego obecnie dzieci przed eksperymentami dorosłych. Nie dajmy się temu zwieść.

Źródło: http://transfuzja.org/pl/…mk.htm

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN