Szukaj
Close this search box.

Toruń – Różaniec w deszczu

13 września w Toruniu odbył się kolejny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Mimo deszczowej pogody, przyciągnął on ponad 50 osób, które przybyły by dać świadectwo swojej wiary i troski o kondycję moralną Narodu. Zgromadzenie przebiegło spokojnie i w przyjacielskiej atmosferze.

13 września w Toruniu odbył się kolejny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Mimo deszczowej pogody, przyciągnął on ponad 50 osób, które przybyły by dać świadectwo swojej wiary i troski o kondycję moralną Narodu.

Zgromadzenie przebiegło spokojnie i w przyjacielskiej atmosferze. Doszło jedynie do incydentu, gdy młody mężczyzna opluł jedną z modlących się osób, nie zdołał jednak sprowokować uczestników, ani zakłócić modlitwy. Bardzo wiele osób zatrzymywało się, by dołączyć do modlitwy, lub obejrzeć przyniesiony przez nas baner pokazujący okrucieństwo aborcji. Kolejny różaniec już za miesiąc w Bydgoszczy.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/07/maciej-wiewiorka.jpg[/author_image] [author_info]Maciej Wiewiórka – Koordynator regionu Północ Fundacji Pro-Prawo do życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN