Toruń – Różaniec w deszczu

Toruń – Różaniec w deszczu

13 września w Toruniu odbył się kolejny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Mimo deszczowej pogody, przyciągnął on ponad 50 osób, które przybyły by dać świadectwo swojej wiary i troski o kondycję moralną Narodu. Zgromadzenie przebiegło spokojnie i w przyjacielskiej atmosferze.

13 września w Toruniu odbył się kolejny różaniec w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego. Mimo deszczowej pogody, przyciągnął on ponad 50 osób, które przybyły by dać świadectwo swojej wiary i troski o kondycję moralną Narodu.

Zgromadzenie przebiegło spokojnie i w przyjacielskiej atmosferze. Doszło jedynie do incydentu, gdy młody mężczyzna opluł jedną z modlących się osób, nie zdołał jednak sprowokować uczestników, ani zakłócić modlitwy. Bardzo wiele osób zatrzymywało się, by dołączyć do modlitwy, lub obejrzeć przyniesiony przez nas baner pokazujący okrucieństwo aborcji. Kolejny różaniec już za miesiąc w Bydgoszczy.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/07/maciej-wiewiorka.jpg[/author_image] [author_info]Maciej Wiewiórka – Koordynator regionu Północ Fundacji Pro-Prawo do życia[/author_info] [/author]

 

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Także mogą Cię zainteresować: