Szukaj
Close this search box.

Toruń – pikiety przeciwko demoralizacji dzieci

Kolejna regionalna komórka Fundacji Pro – prawo do życia rozpoczęła dynamiczne działanie!
10700246 1469165730020913 3592465445135489705 o

31 sierpnia w Toruniu informowaliśmy przechodniów o niebezpieczeństwach płynących z dokumentu Standardy Edukacji Seksualnej w Europie, zalecanego m.in. przez Światową Organizację Zdrowia.

4 września pikietowaliśmy pod biurem poselskim Pana Macieja Wydrzyńskiego, posła Twojego Ruchu informując mieszkańców o zaangażowaniu posłów TR w demoralizację dzieci, w myśl zaleceń dokumentu Standardy Edukacji Seksualnej w Europie.

5 września zwarliśmy szyki przy biurze poselskim Pana Tomasza Lenza z Platformy Obywatelskiej apelując do posła i pozostałych posłów PO, aby w dniu 11.09.2014 r. poparli projekt nowelizacji ustawy kk. 200b, złożony przez naszą Fundację do głosowania w Sejmie.

7 września ponownie stanęliśmy pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w Toruniu przedstawiając Torunianom zagrożenia, które czekają na dzieci ze strony nieodpowiedzialnych Zaleceń WHO. Informowaliśmy, także o szerszym kontekście przemian, a raczej dekonstrukcji tradycyjnego modelu społeczeństwa, którego elementem składowym jest instytucjonalna demoralizacja młodych. Informowaliśmy również o celach i wpływach lobby homoseksualnego będącego jedną z grup zaangażowanych w te procesy.

W tych czterech manifestacjach, których celem było zwrócenie Polakom uwagi na rewolucyjne przemiany obyczajowe, wdrażane odgórnie przez rządy krajowe, bardzo mocno zaangażowały się różne środowiska. Podczas naszych pikiet towarzyszyli nam, a także wspomagali treściami merytorycznymi przedstawiciele takich stowarzyszeń jak: Solidarni 2010 z Bydgoszczy, toruńscy Narodowcy, Młodzież Wszechpolska, Dzielnica Kujawsko-Pomorska NOP, Prawica Rzeczpospolitej, Towarzystwo Torunium, Korporacja Akademicka Kujawia oraz kibice toruńskiego klubu piłkarskiego Elana. 

Wszystkim serdecznie dziękujemy!
 

Nasza aktywność przykuła uwagę takich mediów jak: Radio Pik, wmeritum.pl oraz onet.pl

Utwierdzając się w słuszności podejmowanych działań, komórka regionalna Fundacji Pro – prawo do życia pragnie podejmować się dalszych inicjatyw. Kolejnym celem jest organizacja wystaw antyaborcyjnych, pikiet oraz spotkania z Mary Wagner w Toruniu. Mamy nadzieję, że w ten sposób przyczynimy się do tego, by umniejszyć wpływ cywilizacji śmierci, a zwiększać oddziaływanie cywilizacji życia.

Zapraszamy równocześnie wszystkich tych, którzy chcieliby się włączyć do pracy na rzecz ochrony życia poczętego do kontaktu z nami. 
Można zrobić to pisząc bezpośrednio do koordynatora: roland.garwolinski@proprawodozycia.pl

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN