Szukaj
Close this search box.

Telewizja Polska na usługach biznesu in vitro

Otrzymałam dziś zaproszenie do TVP na 18:30 do programu „Świat się kręci”. Temat: informacja o pochodzeniu z in vitro w dokumentach USC, drugi rozmówca: wstępnie Anna Krawczak ze Stowarzyszenia Nasz Bocian.
Z panią Krawczak widziałyśmy się już w marcu w programie „Bez retuszu” w TVP Info i (choć miała po swojej stronie prowadzącego i większość pozostałych gości) chyba nie wspomina spotkania najlepiej, bo po kilku dniach stowarzyszenie wydało oświadczenie, że gdyby wiedzieli o mojej obecności w studiu, nie przyjęliby zaproszenia.

Mówię więc do redaktora z TVP, żeby się dowiedział, czy Anna Krawczak wejdzie ze mną do studia, bo może nie dać się zaprosić. Za kwadrans odbieram telefon ponownie i cóż się okazuje? Otóż pani Krawczak przyjdzie, ale zaproszenie dla mnie anulowano.

Pogoda piękna, z dziećmi na placu zabaw milej niż w niezbyt uczciwie ustawianej rozmowie 4 na 1 w studiu przy Woronicza. Nie mam czego żałować. Podaję jednak tę historię do publicznej wiadomości, żeby pokazać stopień uzależnienia mediów publicznych od biznesu sztucznego rozrodu i brak odwagi jego propagatorów do zmierzenia się z prawdą.

Kto chciałby zobaczyć, jak pani Krawczak prezentuje się w rozmowie, na którą bała się przyjść ze mną, zapraszam do oglądania „Świat się kręci” w TVP1 o 18:30.

Polecam też „Bez retuszu” z marca br.  oraz tekst Natalii Dueholm o powiązaniach Stowarzyszenia Nasz Bocian z biznesem in vitro.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/KG.jpg[/author_image] [author_info]Kaja Godek – Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”, Członek Zarządu Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN