Prawda o tęczowym stylu życia przeszkadza Michałowi Sz. i innym bandytom

Antypedofilskie furgonetki, które informują mieszkańców polskich miast o celach deprawatorów względem dzieci są bardzo niewygodne dla tęczowych aktywistów, którzy je dewastują i atakują kierowców.

Informują one o tym, czego lobby LGBT chce uczyć dzieci poprzez edukację seksualną. Jednak to nie wszystko.

Fundacja informuje również od dawna o zagrożeniach związanych z homoseksualnym stylem życia, mocno promowanym przez tzw. seksedukatorów. Namawiają oni dzieci do eksperymentowania ze swoją orientacją seksualną. Jest to bardzo niebezpiecznie.

Czym jest tęczowy „styl życia”?

Wg oficjalnych statystyk instytucji państwowych, homoseksualiści stanowią 60% chorych na HIV/AIDS, a wśród młodzieży ten odsetek wynosi aż 80%. Z kolei wśród chorych na kiłę i rzeżączkę, odsetek homoseksualistów wynosi odpowiednio 61% i 47%. 17 razy częściej chorują także na raka odbytu.

Powodem tego jest, co mówi na ten temat lewicowy seksuolog Zbigniew Izdebski. Wg niego homoseksualiści mają średnio 200 partnerów w ciągu życia, co wynika z prowadzonego przez nich stylu życia (czyli np. uprawianie homoseksualnego seksu grupowego).

Badania Marka Regnerusa i Paula Camerona potwierdzają także dużą nadreprezentację pedofilii wśród homoseksualistów. Z kolei wg badań Roberta Garofalo aż 1/3 młodych homoseksualistów została chociaż raz zmuszona do seksu (Amerykańskie Centrum Prewencji Chorób mówi o ok. 20%).

Więcej można zobaczyć na infografikach na stronie: https://stronazycia.pl/infografiki-sp/

Ten „tęczowy styl życia” jako wesołą alternatywę lobby próbuje narzucić dzieciom poprzez lekcje seksedukacji w szkołach i przedszkolach. Na zachodzie są już obowiązkowe, w Polsce też do tego dążą…

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN