Szukaj
Close this search box.

„Tęczowy” prezydent Poznania chce zostać prezydentem Polski

Jacek Jaśkowiak to obecny prezydent Poznania słynący z publicznego popierania LGBT. Kilka dni temu ogłosił start w prawyborach prezydenckich Koalicji Obywatelskiej. W mediach pytano się go o jego poglądy na temat aborcji, eutanazji i małżeństw homoseksualnych.

Jak łatwo się domyślić „tęczowy Jacek”, jak nazywają swojego prezydenta niektórzy Poznaniacy jest zwolennikiem tzw. postępowych, czyli po prostu nieetycznych rozwiązań. Zarówno przy aborcji i eutanazji, pozostawiłby ludziom „wybór”. Jego zdaniem Polska nie ma też innego wyjścia, jak zalegalizować tzw. małżeństwa homoseksualne:

„(…)Nie mam wątpliwości, że w dłuższej perspektywie czasu na poziomie 4-5 czy 8 lat czekają nas takie same zmiany, jak w Irlandii, jak w Hiszpanii, tych państwach Zachodniej Europy, bo zakładam, że miejsce Polski na arenie międzynarodowej jest tam, gdzie jest Zachodnia Europa” – twierdzi Jacek Jaśkowiak.

Źródła: https://www.pch24.pl/…-po,72368,i.html
https://niezalezna.pl/…kobiety

Zdjęcie: jaśkowiak By MOs810 [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], from Wikimedia Commons

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN