Szukaj
Close this search box.

Tęczowy działacz ze Szwecji chciał uczyć 14-latka sadomasochizmu

Dziennikarze stworzyli fikcyjny profil 14-letniego Dawida. Napisali, że jest homoseksualistą ze Sztokholmu, który nie przyznał się jeszcze nikomu do swoich skłonności.

Dziennikarze dużego szwedzkiego dziennika Svenska Dagbladet’s zorganizowali prowokację mającą na celu sprawdzić skalę pedofilii na portalach internetowych dla osób LGBT.

Na jednym z nich stworzyli fikcyjne konto 14-letniego Davida. Napisali, że jest homoseksualistą mieszkającym w Sztokholmie z rodzicami, który jeszcze nie przyznał się przed nikim do swoich skłonności.

Po kilku minutach zaczęło spływać wiele wiadomości zawierających propozycje seksu, również płatnego. Zdaniem dziennikarzy ponad 100 mężczyzn kontynuowało rozmowę po tym, jak w rozmowie przekazali informację o wieku chłopca.

Według relacji gazety, jednym z mężczyzn był manager Stockholm Pride, czyli organizacji LGBT, który miał oferować nastolatkowi, że nauczy go wszystkiego o seksie sadomasochistycznym. Miał również prosić chłopca o przesłanie nagich zdjęć i filmów. Co ciekawe dwa lata temu na jaw wyszła sprawa innego lidera Stockholm Pride, który został w 2011 roku skazany za gwałt na 13-latku.

Innym mężczyzną, który skontaktował się z „Davidem” miał być wysoki rangą urzędnik szwedzkiego ministerstwa spraw zagranicznych. Po prowokacji dziennik bezskutecznie prosił MSZ o komentarz w tej sprawie.

źródła: https://www.svd.se/…barn

www.medianarodowe….bdsm/

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN