Tęczowi dokręcają śrubę w Niemczech

Środowiska LGBT w Niemczech się nie zatrzymują. Pełnomocnik niemieckiego rządu ds. akceptacji różnorodności seksualnej i płciowej(!) przedstawił plan, który został zapowiedziany w umowie koalicyjnej. „Ogólnokrajowy plan działania dla akceptacji i ochrony różnorodności seksualnej i płciowej” liczy 17 stron, a oficjalne motto dokumentu brzmi „żyć queer”.

Można dzięki temu zobaczyć jakie są kolejne zamiary tęczowych działaczy i polityków, również w Polsce. Słynne hasło „chcemy się tylko odwiedzać w szpitalu” wygląda przy nich groteskowo. Mimo, że w Niemczech tęczowa propaganda jest obecna niemal na każdym kroku, również w szkołach i przedszkolach, społeczeństwu ma zostać jeszcze mocniej dokręcona tęczowa śruba. Poniżej wypisaliśmy najważniejsze punkty rządowego planu.

Najważniejsze punkty rządowego planu:

 • prawny, całkowity zakaz terapii konwersyjnych nawet dla dorosłych, którzy wyraźnie o to proszą.
 • włączenie „medycyny gender” do przepisów licencyjnych (dot. prawa wykonywania zawodu) dla lekarzy,
 • orientacja polityki zagranicznej i rozwojowej na kwestie LGBT.
 • przejęcie kosztów operacji zmiany płci przez państwowe ubezpieczenie zdrowotne (GKV),
 • liczne projekty badawcze oraz rozbudowa i promocja grup LGBT i ich struktur doradczych,
 • ogólnokrajowe szkolenia dotyczące LGBT oraz „uwrażliwianie” pracowników sektora publicznego, w prywatnych przedsiębiorstwach oraz placówkach edukacyjnych i medycznych,
 • przejęcie kosztów sztucznego zapłodnienia przez państwowe ubezpieczenie zdrowotne GKV również dla par lesbijskich (= podstawa późniejszej koniecznej legalizacji dawstwa komórek jajowych i macierzyństwa zastępczego (surogacji) dla par męskich),
 • rozszerzenie prawa karnego o kolejne czyny „skierowane przeciwko orientacji seksualnej”
 • wprowadzenie „ustawy przeciwko przemocy cyfrowej” z powodu rzekomej „mowy nienawiści” wobec osób LGBT w Internecie,

Już w przyszłym roku niemieckie ministerstwo ds. rodziny planuje wydać 1,3 mln euro na projekty LGBT.

Jak widać plan nie ma się ograniczać tylko do Niemiec, co widać po punkcie dotyczącym „orientacji niemieckiej polityki zagraniczej na kwestie LGBT”. Niemiecka instytucja rządowa BzGA jest zresztą również autorem deprawacyjnych standardów edukacji seksualnej, wg których mają być seksedukowane dzieci w całej Europie, też w Polsce.

Polscy rodzice muszą sobie zdawać sprawę z tego, jakie są zamiary aktywistów oraz ze skali deprawacji. Więcej o planach deprawatorów i seksedukacji w polskich szkołach można dowiedzieć się z poradnika „Jak powstrzymać pedofila?”

Źródło: https://demofueralle.de…

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

   

  Wesprzyj naszą działalność:

  . PLN