Tańczą w klubach gejowskich. Teraz uczą kilkuletnie dzieci o „różnorodności”

Drag queen to zazwyczaj mężczyźni przebierający się za kobiety i często wykonujący erotyczne tańce np. w klubach dla homoseksualistów. Teraz prowadzą akcję czytania dzieciom bajek. Dotarli już do Polski…

W Stanach Zjednoczonych od wielu miesięcy trwa akcja oswajania dzieci z tęczową „różnorodnością” prowadzona przez tzw. drag queen, czyli zazwyczaj mężczyzn przebierających się za kobiety w pełnym makijażu. W ramach spotkań „drag queen story time” spotykają się w bibliotekach z kilkuletnimi dziećmi i czytają im bajki.

Nie zawsze kończy się na czytaniu bajek. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie z podobnego wydarzenia. Małe dziecko leży na obcym mężczyźnie, który ewidentnie czerpie z tego satysfakcję. (zobacz)

To wszystko jest niezwykle niepokojące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że co jakiś czas pojawiają się kolejne przypadki drag queen skazywanych za pedofilię (zobacz)

Kim jest drag queen Lola?

Podobne wydarzenie odbyło się w zeszłym tygodniu w Poznaniu w ramach tzw. „tygodnia dumy gejowskiej”. W jednej z kawiarni drag queen Lola czytała maluchom bajkę pod tytułem „Nietypowy Adaś”.

Drag queen Lola jest wprawdzie kobietą (raczej rzadko spotykane w tym środowisku), ale kiedy wpiszemy jej pseudonim w internecie, również znajdziemy wyuzdane zdjęcia, m.in. z „przedstawienia” pod tytułem ”diva night fetish”, gdzie stoi obok męskich półnagich drag queen w skórzanych, obcisłych strojach. Właśnie taka osoba czytała w Poznaniu bajkę kilkulatkom i uczyła je „różnorodności”.

Tęczowa propaganda coraz agresywniej wchodzi w różne sfery życia. Nie ma jednak wątpliwości, że jej głównym celem są dzieci.

źródło: https://www.pch24.pl/…queen,69265,i.html

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN