Szpital Pro-familia żąda 50 tysięcy odszkodowania za ujawnienie, że zabijają dzieci


pro familiaSzpital Pro-familia z Rzeszowa szykanuje położną, która wyraziła publicznie swój sprzeciw wobec uczestniczenia w zabijaniu dzieci. Żąda od niej odszkodowania w wysokości 50 tysięcy złotych za rzekome naruszenie dóbr osobistych szpitala, które miałoby polegać na tym, że podała do publicznej wiadomości sam fakt mordowania dzieci. Według tej "logiki" zabijanie po cichu jest dobre, a zabijanie w świetle reflektorów już nie.

pro familiaSzpital Pro-familia z Rzeszowa szykanuje położną, która wyraziła publicznie swój sprzeciw wobec uczestniczenia w zabijaniu dzieci. Żąda od niej odszkodowania w wysokości 50 tysięcy złotych za rzekome naruszenie dóbr osobistych szpitala, które miałoby polegać na tym, że podała do publicznej wiadomości sam fakt mordowania dzieci. Według tej “logiki” zabijanie po cichu jest dobre, a zabijanie w świetle reflektorów już nie.

Ponadto Dyrekcja Szpitala odmawia komukolwiek prawa do podważania moralnej strony ich działalności. Motorem działania jest dla nich sam fakt, że zabijanie chorych dzieci jest w Polsce legalne. Zapominają chyba, że podobnie tłumaczyli się zwyrodnialcy Hitlerowscy w Norymberdze – oni tylko wykonywali prawo.

Prawda, której Dyrekcja Szpitala Pro-familia nie chce widzieć jest taka, że to oni sami zapracowali sobie na złą sławę placówki. Ludzie nie chcą się leczyć w miejscach, gdzie innych pacjentów się zabija. Nie będą też ufać tym, którzy chcą karać innych za ujawnienie swoich “ciemnych spraw”.

Fundacja Pro-prawo do życia ujawniała fakt zabijania chorych dzieci już w wielu szpitalach. Takie informacje są powszechnie dostępne, bo każdy może wnioskować do szpitala o udostępnienie informacji publicznej. Tak długo, jak dzieci są zabijane za pieniądze podatników, mamy prawo o tym wiedzieć. Jeśli więc jakiejś placówce jest nie w smak to, że ujawniamy to, jak się zabija, ile dzieci poniosło śmierć czy procedurę “odstąpienia od reanimacji”, gdy dziecko jakimś trafem jeszcze żyje po aborcji, to proponujemy przestać zabijać dzieci. Wówczas i szpital nie traci dobrego imienia i dzieci nie tracą życia.

{flike}

źródło: kazimierzjaworski.pl 

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN