Szukaj
Close this search box.

Szkolimy obrońców dzieci – relacja z kursu w Krakowie

DSC 3946Krakowska komórka Fundacji PRO – Prawo Do Życia przeprowadziła 10 maja 2014 roku kolejne szkolenie dla osób chcących aktywnie działać na rzecz obrony życia.

DSC 3946Krakowska komórka Fundacji PRO – Prawo Do Życia przeprowadziła 10 maja 2014 roku kolejne szkolenie dla osób chcących aktywnie działać na rzecz obrony życia.

Nowi rekruci stale powiększającej się Armii Obrońców Życia dowiedzieli się m.in. jak zorganizować pikietę i wystawę, w jaki sposób rozmawiać z mediami, która strategia sprawdza się najlepiej podczas prowadzenia zajęć w szkole, jak radzić sobie w dyskusji z aborcjonistami.

Podczas zajęć kursanci wysłuchali prelegentów, którzy prezentowali metody działania Fundacji, opowiadali o czynnościach prawnych, jakie trzeba podjąć przed zorganizowaniem pikiety bądź wystawy, odpowiadali na liczne pytania. Zainteresowaniem cieszyła się zaimprowizowana konferencja prasowa, którą poprowadził Pan Mariusz Dzierżawski, wcielając się w rolę obrońcy życia w starciu z proaborcyjnymi dziennikarzami (w tych rolach wystąpili kursanci).

Kursy dla proliferów, organizowane przez Fundację PRO, cieszą się coraz większą popularnością. Odważne i skuteczne działanie w obronie tych, którzy sami bronić się nie mogą, to odpowiedź na liczne ataki ze strony środowisk wrogich życiu, dlatego rosnąca liczba absolwentów kursów bardzo cieszy.

Razem możemy więcej! Wstąp do Armii Obrońców Życia!

Najbliższe kursy w Lesznie 19 lipca i Toruniu 26 lipca. Zgłoszenia prosimy przysyłać na kurs@proprawodozycia.pl

 

DSC 3946

DSC 3986

 

 

 

 

 

 

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

swiadoma bezpieczna ja

„Świadoma, bezpieczna ja”, która zabija swoje dziecko

Program „Świadoma, bezpieczna ja” jest pakietem rozwiązań przedstawionym przez Ministerstwo Zdrowia, pod wodzą minister Izabeli Leszczyny. W praktyce jednak pod płaszczykiem „poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego kobiet”

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN