Studiują położnictwo, popierają zabijanie dzieci – relacja z pikiety pod uczelnią w Krakowie

Zorganizowaliśmy pikietę przy ulicy Kopernika, w pobliżu Kliniki Ginekologii i Położnictwa. W tym miejscu bardzo potrzeba pokazywać prawdę o aborcji, bo tą ulicą przechodzą studenci kierunków medycznych, z którymi rozmawiamy.

Ich nastawienie i poziom wiedzy są porażające. Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że dziecko to tylko “płód”, a kobieta powinna móc decydować o “swoim ciele”.

Niektórzy wprost śmieją się i szydzą ze zdjęć ofiar aborcji i z naszych słów. Nie mieści im się w głowie, że życie człowieka zaczyna się od zapłodnienia, choć to podstawowy fakt naukowy. Niestety, ideologia potrafi bardzo zaciemnić umysł.

Kobiety będące w stanie błogosławionym potrzebują prawdziwego wsparcia i pomocy w sytuacji niepomyślnej diagnoz. Niestety bardzo wielu lekarzy, pielęgniarek i położnych jest pod wpływem aborcyjnej mentalności. Z taką mentalnością spotykają się także na studiach.

Mówimy stanowcze “nie” dla aborcji – chcemy, aby specjaliści z dziedziny ochrony zdrowia wykazywali się szacunkiem i wrażliwością wobec każdego chorego, cierpiącego człowieka oraz innych pacjentów – wliczając w to dzieci nienarodzone. Osoba, która popiera aborcję, nie będzie w stanie z pełną empatią i miłością zaopiekować się pacjentem, bo aborcja to zabójstwo, które niszczy dziecko, ale niszczy także sumienie tego, kto je wykonuje.

Będziemy regularnie pikietować w tym miejscu, aby dotrzeć do studentów i przyszłych specjalistów z prostym przekazem “nie zabijaj!”.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN