Stróże prawa wbrew prawu

chcemy zmianPrezydent Lublina zabraniając nam pikiety stwierdził, że oparł się na opinii Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Lublin. Gdy dociekaliśmy tego, co zawierała owa opinia okazało się, że WBMiZKUML oparł się na decyzji Wojewody Lubelskiego z czerwca 2013 roku (zakaz zorganizowania takiej samej pikiety, jak ta w styczniu 2014 r.), która to decyzja ... została uchylona przez Naczelny Sąd Administracyjny.
W związku z tym urząd nie przeprowadził więc żadnego postępowania sprawdzającego realne zagrożenia, a wydając zakaz oparł się na nieważnej decyzji.

chcemy zmianPrezydent Lublina zabraniając nam pikiety stwierdził, że oparł się na opinii Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Lublin. Gdy dociekaliśmy tego, co zawierała owa opinia okazało się, że WBMiZKUML oparł się na decyzji Wojewody Lubelskiego z czerwca 2013 roku (zakaz zorganizowania takiej samej pikiety, jak ta w styczniu 2014 r.), która to decyzja … została uchylona przez Naczelny Sąd Administracyjny.
W związku z tym urząd nie przeprowadził więc żadnego postępowania sprawdzającego realne zagrożenia, a wydając zakaz oparł się na nieważnej decyzji.

Dziś wysłaliśmy odpowiedź na to pismo.

Pobierz:

Odpowiedź na pismo
Załącznik 1

Załącznik 2 
Pismo Prezydenta Lublina z dn. 21.01.2014r. 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN