Strategia lewicy: Zamykać kościoły, wykonywać aborcje!

Jedną z pierwszych decyzji „sanitarnych” włoskiego rządu w związku z koronawirusem było zamknięcie kościołów. Galerie handlowe i restauracje były dostępne jeszcze długo potem.

Rozgrzani tym sukcesem lewicowcy polscy nie chcieli zostać w tyle. Szef SLD Włodzimierz Czarzasty zaapelował do biskupów o zamykanie kościołów. Gdyby miał władzę, pewnie by po prostu zamknął.

We Francji przekłada się wszelkie operacje poza najpilniejszymi. Wśród tych ostatnich znajdują się aborcje. Zabijanie dzieci jest priorytetem.

W Wielkiej Brytanii machina mordu dostosowuje się do okoliczności. Brytyjski rząd pozwolił na domowe zabijanie dzieci w łonach matek przy pomocy pigułek.

Atakowanie Kościoła i zabijanie dzieci w łonach matek, jest dla polityków Zachodniej Europy i lewicowców polskich, ważniejsze niż ratowanie życia urodzonych już obywateli.

Jaka strategia, takie rezultaty. Walka z religią i o jak największą skalę aborcji, zamiast zmagań o zdrowie i życie ma opłakane skutki. Reżimy Włoch, Hiszpanii i Francji, notują najwięcej zarażeń i najwięcej przypadków śmiertelnych.

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN