Szukaj
Close this search box.

Straszna prawda wyszła na jaw! – pikieta w Lublinie

Lubelska komórka po reaktywacji stara się ze wszystkich sił zatrzymać machinę śmierci, pokazując straszną prawdę o aborcji. W środę 05 kwietnia odbyła się kolejna już pikieta prolife. Tym razem zlokalizowana była obok zakonu kapucynów, w pobliżu Placu Litewskiego.

Lubelska komórka po reaktywacji stara się ze wszystkich sił zatrzymać machinę śmierci, pokazując straszną prawdę o aborcji. W środę 05 kwietnia odbyła się kolejna już pikieta prolife.

Tym razem zlokalizowana była obok zakonu kapucynów, w pobliżu Placu Litewskiego. Miejsce okazało się fantastycznym wyborem, bowiem panował tam ogromny ruch, dzięki czemu przesłanie płynące z głośników i banerów dotarło do naprawdę dużej liczby odbiorców.

Przechodziło obok nas wielu ludzi, jedni przyspieszali kroku, inni wyjmowali słuchawki z uszu- reakcje były różne. Jednak nikt z wolontariuszy nie wątpił, że cel został osiągnięty: straszna prawda wyszła na jaw i nic, nawet krzyk przeciwników nie jest w stanie jej zagłuszyć.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/04/bosodonieba.jpg[/author_image] [author_info]Dominika Wierzbicka – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia; autorka bloga „Boso do Nieba”[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN