Stop zabijaniu dziewczynek – relacja z konfrontacji z feministkami

1W piątek 31.01 2014 roku o godzinie 10:30 stanęliśmy pod lokalem „państwomiasto", w którym odbywało się spotkanie Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny poświęcone polskiej ustawie aborcyjnej. Naszym banerem chcieliśmy przypomnieć, że przemoc wobec kobiet, z którą rzekomo walczą feministki, najczęściej przybiera na świecie formę aborcji dokonywanej na nienarodzonych dziewczynkach.

1W piątek 31.01 2014 roku o godzinie 10:30 stanęliśmy pod lokalem „państwomiasto”, w którym odbywało się spotkanie Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny poświęcone polskiej ustawie aborcyjnej. Naszym banerem chcieliśmy przypomnieć, że przemoc wobec kobiet, z którą rzekomo walczą feministki, najczęściej przybiera na świecie formę aborcji dokonywanej na nienarodzonych dziewczynkach.

Spodziewaliśmy się, że nasza obecność wywoła reakcję zwolenniczek zabijania dzieci, ale niektóre komentarze przerosły nasze oczekiwania. Jedna z pań stwierdziła, że metodą uniknięcia aborcji jest podwiązanie nasieniowodów (sic!), a inna była oburzona, że przeciwko aborcji protestują mężczyźni. Gdy zorientowała się, że jest wśród nas przedstawicielka płci pięknej, stwierdziła, że na pewno nie reprezentuje kobiet, ale inną płeć. Według wyznawców ideologii gender, kobieta sprzeciwiająca się mordowaniu nienarodzonych dzieci nie może być kobietą. Dziwna sprawa.

{flike} 

{vsig}komorki/Warszawa/pikietaPanstwoMiasto31.01.2014{/vsig}

 

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN