Szukaj
Close this search box.

Stop zabijaniu dzieci w UCK w Gdańsku! – relacja z pikiety

W sobotę 30.01.2016r. o godzinie 15.00 rozpoczęła się kolejna pikieta przed szpitalem na ulicy Klinicznej w Gdańsku. Kilkanaście osób z Trójmiasta i okolic protestowało przeciw zabijaniu przez "lekarzy" i personel tego szpitala niewinnych dzieci przed narodzeniem.

W sobotę 30.01.2016r. o godzinie 15.00 rozpoczęła się kolejna pikieta przed szpitalem na ulicy Klinicznej w Gdańsku. Kilkanaście osób z Trójmiasta i okolic protestowało przeciw zabijaniu przez „lekarzy” i personel tego szpitala niewinnych dzieci przed narodzeniem.

Akcja była wspomagana dwoma plakatami ustawionymi po obu stronach wejścia do budynku. W ciągu godziny spotkaliśmy się z gestami sympatii ale niestety również z obojętnością kilku osób oraz dezaprobatą Pana, który deklarował, że jest lekarzem.

Zakończona akcja napawa optymizmem dla przyszłych działań, ponieważ kolejne osoby przyłączyły się walki o przywrócenie niezbywalnego prawa do życia dla każdego człowieka.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Maciej Wiewiórka – trójmiejska komórka Fundacji Pro-prawo do życia [/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN