“Stop pedofilii” w Sejmie już w najbliższy czwartek. Napisz do posła!

SP bok11 września odbędzie się czytanie a potem głosowanie nad naszym projektem "Stop Pedofilii". Zachęcamy i prosimy Was o emailowanie i dzwonienie do posłów w sprawie poparcia dla naszego projektu.

SP bok11 września odbędzie się czytanie a potem głosowanie nad naszym projektem “Stop Pedofilii”. Zachęcamy i prosimy Was o emailowanie i dzwonienie do posłów w sprawie poparcia dla naszego projektu. Poniżej treść emaila, a także link, pod którym można znaleźć dane adresowe posłów.

 

TAK oznaczono elementy, które wymagają zmiany przed przesłaniem wiadomosci.

Panie Pośle/Pani Poseł!

Ochrona dzieci i młodzieży przed demoralizacją jest dla mnie bardzo ważna jako człowieka i wyborcy. Apeluje do Pani/Pana o poparcie obywatelskiego projektu “Stop Pedofilii” pod którym podpisało się 250 tys. obywateli naszego kraju. W najbliższym czasie pod pretekstem objęcia szkół tzw. “edukacją” seksualną urzędnicy państwowi przy nacisku lobbystów planują wprowadzenie nauczania i zachęcania dzieci do podejmowania aktywności seksualnej już od ich najmłodszych lat. Projekt “Stop pedofilii” ma zatrzymać te działania. To czy Pani/Pan poprze projekt “Stop Pedofilii” będzie dla mnie i dla moich najbliższych kluczową przesłanką do udzielenia poparcia Pani/Panu w trakcie wyborów parlamentarnych.

Z poważaniem,<imię i nazwisko>


{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN