Szukaj
Close this search box.

Akcja Stop Pedofilii rozpoczęła się w Gdańsku

Na terenie Gdańska rozpoczęła się akcja „Stop Pedofilii”, organizowana przez Fundację Pro-prawo do życia. Na ulice miasta wyjechała furgonetka, która informuje mieszkańców o powiązaniach pedofilii i homoseksualizmu.

Władze Gdańska uchwaliły wbrew woli mieszkańców tzw. Model na rzecz Równego Traktowania. Na podstawie tego dokumentu zamierza się wprowadzić w gdańskich szkołach zajęcia z tzw. „edukacji” seksualnej, których celem jest rozbudzenie seksualne dzieci i oswojenie ich z rozmaitymi patologiami seksualnymi.

Dzieci mają być „uczone” o przysługujących im „prawach seksualnych” oraz sposobach ich zaspokajania. W gdańskich szkołach będzie również promowana antykoncepcja oraz takie zachowania jak transseksualizm i transpłciowość.

Szczególny nacisk ma być jednak położony na oswojenie dzieci i młodzieży z homoseksualizmem. Tymczasem według badań, homoseksualiści, którzy stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa, są odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci.

Dlatego w Gdańsku rozpoczęła się akcja „Stop Pedofilii”. Na ulice miasta wyjechała furgonetka, która informuje mieszkańców o powiązaniach pedofilii i homoseksualizmu. Każdego dnia widzą ją tysiące gdańszczan.

Fundacja Pro-prawo do życia, organizator akcji, dociera w ten sposób do rodziców, nauczycieli i wychowawców i ostrzega ich przed zagrożeniem ze strony pedofilów, którzy chcą wchodzić do szkół i przedszkoli na terenie Gdańska.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN