Szukaj
Close this search box.

„Stop Pedofilii” skierowane do czytania w Sejmie!

SP banner poznań 2.1Kancelaria Marszałka Sejmu poinformowała nas, że podpisy złożone pod projektem "Stop Pedofilii" zostały przeliczone, a projekt będzie skierowany do pierwszego czytania. Ma się to stać w ciągu 3 miesięcy.

W międzyczasie przystąpiliśmy do kampanii informującej o tym, w jaki sposób pedofile chcą zwiększyć swój dostęp do dzieci.

SP banner poznań 2.1Kancelaria Marszałka Sejmu poinformowała nas, że podpisy złożone pod projektem „Stop Pedofilii” zostały przeliczone, a projekt będzie skierowany do pierwszego czytania. Ma się to stać w ciągu 3 miesięcy.

W międzyczasie przystąpiliśmy do kampanii informującej o tym, w jaki sposób pedofile chcą zwiększyć swój dostęp do dzieci. Na Śródce w Poznaniu zawisł baner informujący o zagrożeniach związanych z tzw. „edukacją seksualną” promującą zachowania seksualne u nieletnich, homoseksualizm, antykoncepcję i aborcję. Chcemy aby to, co w zaciszu ministerialnych gabinetów przygotowuje naszym dzieciom rząd, ujrzało światło dzienne.

Społeczeństwu należy się prawda o tym, jakie są prawdziwe cele pedofilów, którzy sami siebie określają mianem seksedukatorów i chcą demoralizować dzieci w szkołach i przedszkolach. Aby im to uniemożliwić, postulujemy, aby Kodeks Karny został uzupełniony o zapisy zabraniające propagowania współżycia wśród dzieci.

 

{flike}

 

DSC 7634DSC 7636DSC 7638DSC 7640DSC 7642

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN