Stop hipokryzji!

ursynowNa koniec czerwca wystawa "Wybierz Życie"stanęła na warszawskim Ursynowie. Od tego czasu była kilkakrotnie niszczona. Mimo wielokrotnych zgłoszeń tego faktu miejscowej policji dochodzenie w tej sprawie zostało umorzone. Zamiast tego policjanci z tego samego komisariatu wnieśli do sądu sprawę przeciwko Fundacji Pro-prawo do życia o wywoływanie zgorszenia publicznego.

ursynowNa koniec czerwca wystawa “Wybierz Życie”stanęła na warszawskim Ursynowie. Od tego czasu była kilkakrotnie niszczona. Mimo wielokrotnych zgłoszeń tego faktu miejscowej policji dochodzenie w tej sprawie zostało umorzone. Zamiast tego policjanci z tego samego komisariatu wnieśli do sądu sprawę przeciwko Fundacji Pro-prawo do życia o wywoływanie zgorszenia publicznego.

Dziś w tej samej lokalizacji powiesiliśmy dwa plakaty pokazujące prawdę o aborcji oraz kilkumetrowy napis: “Aborcja zbyt straszna by pokazywac, odpowiednia by wykonywac?”

Czy konfrontacja z rzeczywistością otworzy oczy zwolennikom zabijania?

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN