Szukaj
Close this search box.

O akcji

Fundacja Pro – Prawo do życia prowadzi kampanię edukacyjną „Stop biznesowi śmierci”, która ma pokazać Polakom, kto i jak zarabia na dramacie kobiet i mordowaniu nienarodzonych dzieci.

Nietrudno znaleźć w internecie forum, na którym kobiety wymieniają się informacjami o tym, jak zabić swoje dziecko przed urodzeniem. Te właśnie fora działają bardzo prężnie, ponieważ ich moderatorki dobrze zarabiają na pośrednictwie w dostarczaniu Polkom pigułek poronnych.

Podziemie aborcyjne, o którym mówią feministki, to nikt inny, jak one same.

To znane polskie działaczki anty-life zarabiają na wciskaniu kobietom środków poronnych. Nie obchodzą ich ani mordowane dzieci, ani kobiety, które zażywają te środki nawet po 16. czy 20. tygodniu ciąży! Nie obchodzi ich to, że te kobiety wpadają w depresję, zostają same z wyrzutami sumienia po zamordowaniu własnych dzieci. Interesuje je tylko zysk.

Jak to działa?

Polskie działaczki organizacji „Kobiety w Sieci”, m. in. znane z okładki Wysokich Obcasów Justyna Wydrzyńska, Natalia Broniarczyk i Karolina Więckiewicz zajmują się wspólnie z organizacją-matką „Women on Web” pośrednictwem w sprzedaży pigułek poronnych ściąganych z Indii oraz recept na środki wywołujące poronienie. Ich działalność wspierana jest przez akcję Aborcja bez granic, której celem jest zarabianie pieniędzy na dokonywaniu przez Polki aborcji.

Taka mordercza pigułka, razem z przesyłką z Indii kosztuje około 12 euro. Feministki z mafii aborcyjnej za wysłanie tego środka życzą sobie „darowizny” w wysokości około 90 euro. Tak zarabia się na mordowaniu ludzi.

Zgodnie z danymi za rok 2013 forum i infolinię, które zarabiają na sprzedaży pigułek poronnych prowadzą Justyna Wydrzyńska, Anna Szreniawa, Renata Szymczak i Anna Wróblewska.

O makabrycznych przypadkach domowych aborcji z pomocą „Kobiet w Sieci” można przeczytać TUTAJ.

Stop biznesowi śmierci!

Fundacja Pro – Prawo do życia prowadzi kampanię edukacyjną „Stop biznesowi śmierci”, która ma pokazać Polakom, kto i jak zarabia na dramacie kobiet i mordowaniu nienarodzonych dzieci.

Współpracujący z Fundacją prawnicy przygotowują też zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez moderatorki forów, na których rozprowadzane są środki poronne.

Prowadzimy kampanię informacyjną na ulicach polskich miast. Nasz samochód pokazuje prawdę o aborcji domowej.

Wywieramy także nacisk na Ministerstwo Sprawiedliwości, Prokuraturę i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, żeby zajęły się podziemiem aborcyjnym.

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

.PLN

Darowizna na działania statutowe Fundacji Pro-Prawo do Życia

. PLN

Przelew tradycyjny

Numer konta:
79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro - Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22,
05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych -
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW
Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN