Szukaj
Close this search box.

Stanowcze „NIE” zabijaniu dzieci – pikieta pod szpitalem im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

rydy1

W sobotę, 18 października 2014 roku, w godzinach 14:00 – 16:00, odbyła się w Krakowie kolejna pikieta antyaborcyjna pod Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera.

Zgromadzeni wolontariusze manifestowali swój sprzeciw wobec faktu, że w tym szpitalu zabijane są dzieci, trzymając trzy duże banery z takimi hasłami, jak np. „Ginekolodzy z Rydygiera, przestańcie zabijać chore dzieci!” czy „Przemoc dotyczy kobiet w każdym wieku – najczęściej zabijane są kobiety przed narodzeniem”; modlili się także na różańcu oraz Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Pikieta przebiegła bardzo spokojnie. Osoby, które przechodziły obok niej, udając się do szpitala lub wychodząc z niego, czytały z uwagą i zaniepokojeniem hasła na banerach. Niektórzy tłumaczyli swoim znajomym cel naszej akcji, inni przypatrywali się z daleka.

Wobec faktu, że w danej placówce dokonuje się aborcji, nie można pozostać obojętnym. Chcemy być głosem nienarodzonych dzieci, które nie mogą bronić się same. Takie pikiety są bardzo ważne, ponieważ pokazują, że można i trzeba sprzeciwić się temu haniebnemu procederowi, który godzi w najbardziej podstawowe prawo każdego człowieka, jakim jest prawo do życia. Jeśli i Ty sprzeciwiasz się aborcji i chciałbyś zacząć działać w obronie życia najmłodszych, dołącz do nas! Możesz to zrobić, zapisując się na kurs dla prolajferów poprzez www.proprawodozycia.pl. Serdecznie zapraszamy!

 

rydy3rydy4

 

rydy2

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN