Stań w obronie lekarza sumienia!

Profesor Bogdan Chazan jest wybitnym ginekologiem-położnikiem. Setki kobiet wyrażają swoją wdzięczność za opiekę, którą je otoczył, ratując ich zdrowie i życie ich dzieci. Jego wrażliwość i oddanie pacjentkom wychwalała nawet Gazeta Wyborcza. Za wybitne zasługi w pracy zawodowej został odznaczony przez Prezydentów Kwaśniewskiego i Komorowskiego.

Profesor Bogdan Chazan jest wybitnym ginekologiem-położnikiem. Setki kobiet wyrażają swoją wdzięczność za opiekę, którą je otoczył, ratując ich zdrowie i życie ich dzieci. Jego wrażliwość i oddanie pacjentkom wychwalała nawet Gazeta Wyborcza. Za wybitne zasługi w pracy zawodowej został odznaczony przez Prezydentów Kwaśniewskiego i Komorowskiego. Aborcjoniści nie mogli wybaczyć mu, że zdecydowanie przeciwstawiał się zabijaniu dzieci. Profesor stał się obiektem kampanii nienawiści. Człowiek, który powinien być wzorem dla młodych lekarzy, jest ciągany przez aborcjonistów po sądach. Lekarz, który stanął w obronie najmniejszych pacjentów, dzisiaj potrzebuje naszej obrony. Petycję wspierającą Profesora Chazana można podpisać tutaj:

http://www.wobroniesumienia.pl/

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN