Szukaj
Close this search box.

Stań w obronie lekarza sumienia!

Profesor Bogdan Chazan jest wybitnym ginekologiem-położnikiem. Setki kobiet wyrażają swoją wdzięczność za opiekę, którą je otoczył, ratując ich zdrowie i życie ich dzieci. Jego wrażliwość i oddanie pacjentkom wychwalała nawet Gazeta Wyborcza. Za wybitne zasługi w pracy zawodowej został odznaczony przez Prezydentów Kwaśniewskiego i Komorowskiego.

Profesor Bogdan Chazan jest wybitnym ginekologiem-położnikiem. Setki kobiet wyrażają swoją wdzięczność za opiekę, którą je otoczył, ratując ich zdrowie i życie ich dzieci. Jego wrażliwość i oddanie pacjentkom wychwalała nawet Gazeta Wyborcza. Za wybitne zasługi w pracy zawodowej został odznaczony przez Prezydentów Kwaśniewskiego i Komorowskiego. Aborcjoniści nie mogli wybaczyć mu, że zdecydowanie przeciwstawiał się zabijaniu dzieci. Profesor stał się obiektem kampanii nienawiści. Człowiek, który powinien być wzorem dla młodych lekarzy, jest ciągany przez aborcjonistów po sądach. Lekarz, który stanął w obronie najmniejszych pacjentów, dzisiaj potrzebuje naszej obrony. Petycję wspierającą Profesora Chazana można podpisać tutaj:

http://www.wobroniesumienia.pl/

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN