Szukaj
Close this search box.

Stan Nowy Jork zalegalizował aborcję do końca ciąży

We wtorek Stan Nowy Jork uchwalił tzw. Ustawę o zdrowiu reprodukcyjnym, która zezwala na aborcję dzieci nie jak było do tej pory, a więc do 24 tygodnia ciąży, ale do samego końca jej trwania. Usuwa całkowicie aborcję z kodeksu karnego, oraz zezwala na wykonywanie aborcji nie tylko lekarzom. Jak twierdzą jej twórcy – zależało im, by w ten sposób uczcić rocznicę zalegalizowania aborcji w USA.

Zabijanie tak dużych dzieci możliwe jest w niewielu miejscach w USA, ponieważ ciężko jest znaleźć personel do wykonywania roli kata i to bez mydlenia oczu, że „to nie dziecko”. Ludzie, którzy parają się bowiem biznesem rzezi dzieci zatracili już resztki sumienia. Bez pardonu wytłumaczą matce, że dziecko dostanie zastrzyk trucizny w serce, po którym zazwyczaj dziecko w ciągu kilku godzin umiera, co matka może rozpoznać po tym że przestaje się ruszać. Następnie wywołuje się poród.

Zastrzyk trucizny w serce to metoda wyjęta prosto z obozów koncentracyjnych, gdzie Niemcy zabijali tak więźniów. Dziś ich tropem idą ich amerykańscy koledzy. Tyle że postanowili być jeszcze gorsi od swych mentorów, bo zabijają nie obcych, a własne dzieci.

Oczywiście politycy słowem nie zająknęli się na temat mordowanych dzieci. Według nich, zabijanie sześciomiesięcznych nich nic bowiem nie znaczy, a więc można i zabijać je choćby na dzień przed porodem. Wszystko w imię rzekomych praw kobiet. Zupełnie jakby matka była tą, która chce w każdej chwili mieć możliwość zabicia swojego dziecka. Takie przynajmniej wyobrażenie o kobietach mają politycy stanu Nowy Jork. I trudno się im dziwić, skoro jedna na trzy ciąże kończy się tam aborcją. W ciągu roku w samym tylko stanie Nowy Jork dokonuje się ich blisko sto tysięcy.

Morderstwo ciągnie więc morderstwo i skala barbarzyństwa narasta. Aż do zabijania dzieci w 9 miesiącu ciąży.

Źródła:

https://abort73.com/abortion_facts/states/new_york/

https://www.lifesitenews.com/news/new-york-legislature-votes-to-protect-roe-legalize-abortion-up-to-birth

...

Więcej interesujących treści

Policjant wyrywa baner dzialaczowi z reki

Groźna prawda o zabijaniu dzieci

W ocenie oleśnickich władz i funkcjonariuszy policji rozrywanie dzieci nienarodzonych na kawałki, trucie ich śmiertelnym zastrzykiem jest w porządku, ale pokazywanie prawdy o tym procederze

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN